Oyungezer 103 - Mayıs 2016
vicente__
Üye

vicente__ dedi:

Arkadaşlar bir duyurum olacak. Bu Çarşamba askere gidiyorum ve 5 ay kadar dergide yazamayacağım. Ekim'de görüşmek üzere, kendinize iyi bakın :)

Müdür kusura bakma sen kimsin ^^ Forumda takılan biri değilim pek. O nedenle tanımıyorum.

Alp Pektaş. Haber ve galerilerden görmüşsündür :)

Ah evet :) Allah ahyırlı tezkereler versin. Kolay gelsin simdiden.

Beğenenler: geminilaser

megavolkan
Üye
-Ö- dedi:

Selamlar herkese, dergi Magzter'de çıktı. Basılı versiyonu ise sanıyorum ki (kesin konuşmayayım) çarşamba günü İstanbul ve çevresinde olacaktır.

Yeni sayıyı indirmek için dergi kapağının altındaki "bu sayıyı satın al" düğmesine/linkine basınca sadece ekran bir anlığına kararıyor o kadar. Satın aldırmıyor. Herhangi birşey olmuyor. Neden olabilir dersiniz?

(iPad üzerinde iOS son sürüm. Daha önce sayı alıp indirebilmişliğim var.)

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin

Yeni sayıyı indirmek için dergi kapağının altındaki "bu sayıyı satın al" düğmesine/linkine basınca sadece ekran bir anlığına kararıyor o kadar. Satın aldırmıyor. Herhangi birşey olmuyor. Neden olabilir dersiniz?

(iPad üzerinde iOS son sürüm. Daha önce sayı alıp indirebilmişliğim var.)

Şimdi hem Adroid'den hem de iOS'tan denedik ve bir sıkıntı olmadı doğrusu. Biraz ilkel bir öneri olacak ama app'i kaldırıp baştan kurmayı deneyebilir misin? Bu Magzter'in hazırladığı bir app olduğundan teknik bir yardımda bulunmak da elimizden gelmiyor maalesef. Sorun devam ederse help@magzter.com'a bir ses et istersen.
phdphd
Üye
Hayırlı tezkereler dilerim Alp.

külbastıkülbastı
Üye
Öööeeeh! Ne kadar çok oyun incelemişsiniz? Bu sayı harika gözüküyor. Bir ara alırım?
PiyanistPiyanist
Üye

Arkadaşlar bir duyurum olacak. Bu Çarşamba askere gidiyorum ve 5 ay kadar dergide yazamayacağım. Ekim'de görüşmek üzere, kendinize iyi bakın :)

Hayırlı tezkereler Alp.Torun ötmez borun vb tabirlere hazırlıklı ol :)

ParaDise
Üye
hayırlı tezkereler hocamm

onrdnyonrdny
Üye
Kapak yanıyor Fuat abi

Beğenenler: edenknight, Erim

P1vsCUP1vsCU
Üye
Kapak yakıyor, dergi içeriği de oldukça dolu görünüyor bize de okumak düşüyor bu durumda, ama yıllık abonelerde dergi dağıtıma çıktı mı onu bilmiyorum. Benim elime daha ulaşmadı, mail vs. de gelmedi, uygulamadan da okumak istemiyorum, elimde hali hazırda baskılı hali olunca okumak daha keyifli oluyor.

Beğenenler: edenknight

Dreakloq
Üye
Selamlar, yıllık aboneniz olarak adres değişikliği yapmış bulunmaktayım ve seti dükkandaki destek formundan bunu geçen ayın başında eksiksiz olarak belirtmiş olmama rağmen dergi eski adresime kargolanmış. Nereye başvurmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
discussioncontroller