Oyungezer 103 - Mayıs 2016
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Dostlar abonelerin dergileri ulaşmaya başlamış olmalı, bilginize.

@Dreakloq - dukkan@oyungezer.com.tr'ye bir mail atabilir misin onunla ilgili? Halledelim hemen sıkıntıyı.
ParaDise
Üye
gazteciye baktım simdi belki gelmistir die gelmis vallada hani kücük yerlerde satılmıcaktı artık ? :D cansınız can
AshkaelAshkael
Üye
Selamlar.
Dükkan kısmında bu ayki sayı görünmüyor. ne zaman eklenicek acaba ?
RedBeardRedBeard
Üye
image
ilyooilyoo
Üye
Kapak süper olmuş ellerinize sağlık bide arada bir poster verseniz çok güzel olacak
BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN

Beğenenler: ParaDise, Erim

ParaDise
Üye
Aynen bir ara Owerwatch posteri de verseniz güzel olur :D
PhenomenonPhenomenon
Üye
Erim'in MGS2 yazısı süperdi, bir de LP patlatsa tadından yenmez.

Beğenenler: -Ö-, edenknight, Erim

PISLIXPISLIX
Üye
Uzun zamandır buraya yazmıyordum. Bu ayki sayı da vesile oldu. Ellerinize sağlık. Bu ayki dergi harika olmuş.

Post-Mortem dosyasını bir solukta okudum. Oyun sektöründe karşılaşılan zorlukları ele alan (en azından bir kısmını dahi olsa) bir yazı görmeyeli uzun zaman olmuş.

MGS2 dosyası epey detaylı hazırlanmış. Adeta Post Mortem dosyasının genişleme paketi şeklinde olmuş. :)

Güncel animeleri OGZ dergisinden takip ediyorum. 1 sayfa da 5 sayfa da olsa başından sonuna ilk okuduğum yer oluyor. Bu ayki dolu doluydu.

OGZ ailesine sevgilerle...
ErimErim
Oyungezer

Erim'in MGS2 yazısı süperdi, bir de LP patlatsa tadından yenmez.

LP isteklerinizin fazlasıyla farkındayım arkadaşlar, geçen sene Ağustos'ta yaptığım MGS LP serisini yarım bıraktığım için inanın neredeyse HER gün ızdırap çekiyorum, sürekli devamını yapmak istiyorum, yapacağım da, söz.

Bu seri benim için çok önemli, ama yaptığım LP'lerin de ciddi kaliteli olmasını istiyorum, malesef aşırı fazla zaman alıyor ve bu aralar bende öyle bir boş zaman yok. Fakat "vakit olmasa da birşeyler yapalım işte" kafasından ziyade, bekleyip bekleyip en sonunda ortaya kaliteli bir şey koymak istediğim için şartların olgunlaşmasını bekliyorum açıkçası. Yoksa geriye kalan MGS2, 4 ve MGSV LP'leri için aklımda çok iyi fikirler var, alayını tasarladım nasıl yapacağımı bile. Bekleyin, yakında bir gün yapacağım gibi görünüyor :)

Ama dediğim gibi, yarım bıraktığım için sonsuz özür.
puraxayspuraxays
Üye
Yeni sayılar çok güzel gözüküyor ama ben daha 100. sayı hikayesini bitiremedim, ühü.. Zaman planlaması eğitimlerine ihtiyacım var ama öte yandan bu eğitime girmek için de vakit bulmam lazım, haydee.. imdat! :)

Beğenenler: ico_irg

discussioncontroller