Call of Duty: Infinite Warfare
dodgerdodger
Üye
Güzel gözüküyor da muhtemelen 5 saat sürer. İşte cheesy cod moments falan olur. Diğer oyunların skin giydirilmiş hali gibi gözüktü bana.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Sıkıntı şu ki her oyunlarında var böyle bir iki epic singleplayer sahnesi sonrası dolmuyor.

Mesela ben Ghosts'da ilk başlardaki felaketten sonra yıkılmış şehire kardeşi ile beraber ilk uyandığı sahneyi gördüğümde "obaaa ne yapmış adamlar" demiştim, bir de uzay istasyonundaki sayneler güzeldi. Ama geri kalanında aynı havayı sürdüremedi. Gerçi ben Ghosts'un single playerini fena bulmamıştım o da ayrı.

Ama işte bunda da şu videoda gösterdikleri kısım böyle epic olur sonra abuk subuk devam eder hikaye. Bir de o uzay gemisini falan biz mi kontrol ediyoruz yoksa basit bir ara geçiş kısmı mı belli değil. Hani FPS oyunundan uzay gemisi çatışma mekaniği falan da beklemiyorum ama niye gösteriyorsun yani gereksiz yere.
OneInchManOneInchMan
Üye
en son kevin spacey'li oyunu oynadım da oyun hala

scripted scene
ateş et
yaralan kırmızı ekran
siperde bekle
canın dönmesini bekle
next scripted scene

ekseninde mi dönüyor
kurtkapankurtkapan
Üye
konsol oynanışı ne kadar cringe ne kadar yavaş abv ya

biz kimiz düşmanımız kim ulan neden başka insanları uzayda öldürüyoruz madem bizim gemimiz yanına yanaşıp broadside çakıcak neden düşman gemisinin kaptan köşküne saldırıyoruz

bi de utanmadan sona mw koymuşlar

bf1le kıyaslamayın şu çöpü allaşkına

Beğenenler: Ravage

BaueltzBaueltz
Üye
Abi sakin iki oyunda daha çıkmadı
DharkanDharkan
Üye
VR için space-combat oyunu sandım videonun başını. Sonra baktım buymuş.
Gabriel Angelos
Üye
cod4 remastered mod desteği var mı
promod görebilecek miyiz
goo_khangoo_khan
Üye
oyun motoru on beş yaşında olmasaydı killzone dlcsi falan zannedebilirdim.
JulianneJulianne
Üye
http://store.steampowered.com/app/292730/

Fiyatlandırılması yanlış, Digital Deluxe Edition 140 TL. Sevenlerine duyurulur!!!

Edit: Düzeltildi, artık 309TL
RidygoRidygo
Üye
Call of Duty: Infinite Warfare + Modern Warfare Remastered = 130GB

Beğenenler: rubyred, Dharkan, phd

discussioncontroller