Call of Duty: Infinite Warfare
RidygoRidygo
Üye
Total Biscuit Call of Duty'nin bu seneki Battlefield'dan daha iyi olduğunu düşündüğünü söylemiş.

https://twitter.com/Totalbiscuit/status/786569707394625536

Battlefield sadece skin giydirirken, CoD Teknik anlamda yenilikler getirmiş. Öyle diyor.
__skytalker____skytalker__
Üye
Bu seneki CoD'dan neden nefret edildi ki bu kadar zaten? Uzayda geçmesi dışında birşey bilmiyorum gerçi de oradand a vaya vurulduydu anlamadıydım.
LostLost
Üye
bf1'ın duuududutdutdu-duuu-duuu diye yardırmasının altında aar ezildi ilk trailer

e3te mi ne sonda cod logosu çıkana kadar herkes beğenmişti gameplayi

ama ikisi de pek umrumda diil, gözlem sadece
JerryJerry
Üye
çok da şaapmamak lazım, güzel çıkabilir.

Püskevitin dediği yalan değil, Battlefront neyse BF1 de o. Türklere yer vermişler ve arkadaşlar aldı diye alırım ama adam haklı.
DharkanDharkan
Üye
Ben ikisini de almayacağım ama "gelecekte geçiyor o zaman bu çöp" diye shitstorm başlattılar, millet de koyun gibi nefret etmeye başladı.

Sanki birinci dünya savaşını çok biliyorlar ya
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
20 dolara düştüğünde alirim her ikisinide.

Seneye kesin WW temali COD gelir. At fava.

Amenquiver
Mod
Trailer leş gibi olmuş.

Uzayda geçmesine rağmen sanki 5 yıl öncesinin oyunu gibi görünüyor.
RidygoRidygo
Üye

Yav bu tür oyunların sıcak yenmesi gerektiğini bilmiyorsunuz sanki. Bu oyun çıktığını zaman git Black Ops 3 al bakalım ne kadar bekliyorsun bir maça girmeyi.

BF ve CoD'da oyuncular her sene yeni oyuna taşınıyor. Olayı bu. 20 liraya alacağın zaman oyun sönmüş oluyor. 20 lira olmasının sebebi de o oluyor.
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Origin Acess'iniz varsa indirin Battlefield 1'i oynayın 10 saat, sonra kenara koyun işte.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ridygo dedi:

Yav bu tür oyunların sıcak yenmesi gerektiğini bilmiyorsunuz sanki. Bu oyun çıktığını zaman git Black Ops 3 al bakalım ne kadar bekliyorsun bir maça girmeyi.

BF ve CoD'da oyuncular her sene yeni oyuna taşınıyor. Olayı bu. 20 liraya alacağın zaman oyun sönmüş oluyor. 20 lira olmasının sebebi de o oluyor.

Multi oynamıyorum. O yüzden bekleyeceğim dedim?

discussioncontroller