Call of Duty: Infinite Warfare
RidygoRidygo
Üye
Tamam?
Zodiac
Üye
mw3 sonrasi butun codlarin multileri igrenc. her sene oyun degistiren kitle de kullan at konsol kitlesi zaten. insanlar o yuzden codu adam yerine koymuyor. ne kadar farkli deneyim eklersen ekle, oyuncu kitlesi uzmanlasana (keyif almaya baslayana) kadar yeni oyun cikariyorsun.

battlefield ise tam tersi multiplayer agirlikli ve mekanikleri saglam, oturmus kitlesi, iskeleti olan bi yapiya sahip oldugundan adamlar degistirmek istemiyor iste. hardlineda gorduk battlefield insani degisime sicak bakmiyor. battlefieldlarin ciktigi gibi codlar da az ve oz ciksaydi simdi cod serisi cok farkli konumda olurdu.

DharkanDharkan
Üye
Multi oynamıyorsan ahmetle geç zaten, 20 dolar bile verilmez
SammySammy
Üye
Zaten fi tarihinden kalma Codlar bile indirim zamanları 20 doları görmüyor, daha pahalı. Bokunda boncuk bulacağız sanki.
YacatismaYacatisma
Üye
driftor
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Arkadaşın konsolunda ilk üç bölümü oynadık, hikâye güzel olmuşa benziyor. Battlestar Galactica havası aldım. Adamlarını düşünen ve genç yaşta sorumluluk almak zorunda olup kendini kanıtlamak zorunda olan ana karakter (Apollo), ana karakterin en iyi dostu, her fırsatta otoriteye karşı çıkan yancı kadın (Starbuck), herkesin saygı duyduğu bir Chief (Tyrol), dünyaya saldırı sonrası ordunun paramparça olması, az kaynak ve askerle kendinden çok daha güçlü bir düşmana karşı savaşmak vs. Oyuna eklenen opsiyonel yan görevler de oyuna değişik bir tad katmış. Şimdilik güzel gibi.

Edit: Bitirdik. Price ve Reznov'dan sonra ilk defa umursadigim karakterler vardi oyun boyunca. Guzel olmus.
oscardimitrioscardimitri
Üye
Abi bezdim yeminlen şu call of duty hilecilerinden ya. Tamam ben pro değilim,genelde calling cardları açmaya yönelik oynamayı seviyorum,K/D önemsemem. Ama adamlar çatır çatır wallhack kullanıyor göstere göstere.Adamı reportlasam da hem oyundan hem steamden bir kaç gün içinde yine denk geliyor hiç birşey yokmuşcasına devam ediyor. Almayın arkadaşlar multiplayer için,paranıza yazık(bence).
discussioncontroller