Civilization VI
LostLost
Üye

NOT: Eğer söylenenler ve ya yazılanlar gerçekse hakaret değildir.

hımn... haaaa... ahaa... ne?
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
creiGncreiGn
Üye
Liderlere kişilik katalım diye saçma sapan bir hale getirdiler işi. Herkes o kadar scriptlere göre hareket ediyor ki, yapay zeka koymadılar zaar diye düşünüyor insan. Interface ve dengeyle ilgili değişiklikler güzel ancak AI'daki problemlerin üç beş basit ayarlamayla düzeleceğini düşünmüyorum. Bakalım AI'daki savaşganlık azalmış mı; umarım önce donanmam zayıf diye posta koyup ardından 2-3 gemi üretince karasularıma yaklaşma diye diss atan bir Harald Hardrada görmem.

Yine de hakkını yemeyelim oyunun. Civ3'ten beri oynuyorum, çıkışı en problemsiz ve en dolu dolu Civ. Yapay zekayı da hallederlerse şahane olacak.

KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Yapay zeka ile şu an beni rahatsız eden, beni zorlamaması. Oyunu 7inci zorluk seviyesinde oynuyorum, karşı taraf sadece oyun başında bana savaş açıyor ve şehirlerimi ele geçirmeye çalışıyor. Eğer dayanabilirsem ve onu yenersem, barış teklif ediyor ve barışıyoruz, ve daha sonra oyunun sonuna kadar bana hiç yanaşmıyor.

Bu oyunu çok sıkıcı hale getiriyor, yani atıyorum 1000 AD den sonra eğer ben kimseye savaş açmaz isem kimse bana savaş açmıyor. Umarım bu yeni güncelleme de düzelmiştir.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye

Beğenenler: Xardas

KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Bunlar ha bire yeni Civ ekliyorlar, iyi güzel yavaş yavaş oyun dolmaya başlıyor. ama yapay zekada bir gelişme var mı ? dikkat eden oldu mu ? karşı taraf beni zorlamıyor diye oyuna ara vermiştim bir kaç ay önce .
discussioncontroller