Amazon.com
veeverveever
Üye
valla hepsiburada'da dev olsaydım şu an Amazon alsın diye dua ederdim. Boru değil bu yani.
ImplexibleImplexible
Üye
Enpara ile alışveriş yapıp Amazon'un iki defa ücreti çekmesi gibi bir durumu yaşayan var mı? İki gün arayla iki defa çekim yaptılar. Enparayı aradığımda harcama yapıldığını söylediler. Böyle bir durum başına gelen oldu mu?
DharkanDharkan
Üye
Provizyondur o, iki kere çekeceklerini sanmıyorum. Amazon'a sor istersen ama aynı şeyi diyeceklerdir.
ImplexibleImplexible
Üye
Banka kartı olduğu için provizyon gibi bir şey yok dedi Enpara görevlisi. Şu an bildiğin harcama olarak görünüyor. Provizyon olmayınca hesaba yansımış olmalı. Konuyla ilgili Amazon'a mail attım bekliyorum bakalım.
DharkanDharkan
Üye
Amazon gibisi yok valla. Mouse çift tıklıyor, ne yapabilirim diye mail attım. 2 dk sonra telefon ettiler, size yenisini gönderiyoruz, elinizdekini bize gönderin değişim yapalım diye. Cuma kargoya verdiler, bugün elime ulaştı yeni mouse. Onlara gönderme ücretimi de ödediler hatta.

Beğenenler: Astus, Corax, MAVİSAKAL

ImplexibleImplexible
Üye

Banka kartı olduğu için provizyon gibi bir şey yok dedi Enpara görevlisi. Şu an bildiğin harcama olarak görünüyor. Provizyon olmayınca hesaba yansımış olmalı. Konuyla ilgili Amazon'a mail attım bekliyorum bakalım.

Uzun zaman geçmiş durumu güncellememişim. Tam bir ay sonra para yattı hesaba.

dodgerdodger
Üye
döviz ve sınır sağolsun birşey alınamıyor artık. çok kelepir ürün bulmak lazım bundan sonra.
dodgerdodger
Üye
mart ayı içinde türkiye operasyonlarına başlıyorlarmış. prime da gelirse auuv.

Beğenenler: MAVİSAKAL

kurtkapankurtkapan
Üye
audible pls
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
dodger dedi:

mart ayı içinde türkiye operasyonlarına başlıyorlarmış. prime da gelirse auuv.

Prime Video... En çok istediğim şey. Geçenlerde 1 haftalık deneme sürümünü kullandım. Bazı filmlerde Türkçe altyazı vardı.

discussioncontroller