Amazon.com
JerryJerry
Üye
Prime kesin gelir de alışveriş kısmının beklentileri karşılayacağından şüpheliyim. İlk ayında övgü yağar, 3 ay sonra Hepsiburada muamelesi görmeye başlar.

Beğenenler: Taxman

SamsonSamson
Üye
Amerika'dan alıp Türkiye fiyatı verirsek güzel olur. Yoksa çöp.
goo_khangoo_khan
Üye
Prime video yok mu zaten Türkiye’de? Kullanıyorum ben, bizim kredi kartlarını kabul ediyor, Türkçe altyazı seçeneği falan var bazı yayınlarda. Gerçi içerik Netflix’e rahmet okuttuğu için pek ilgimi çekmedi, resmî olarak gelse bile en fazla Netflix kadar gelir, içeriğin %90ı kapalı olur bize herhalde..
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
daha birkaç ay evvel gümrük dahil 120 dolara Corsair ML120 PRO 120mm RGB (Lightning Node 3 aparatı dahil 3'lü paket) aldım amazon.com üzerinden. burada Vatan'da ya da Hepsiburada'da RGB olmayan modellerin fiyatlarına (üstelik üçlü paket falan da yok bizimkilerde, tek tek) hiç bakmayın bile, tahmin edeceğiniz gibi uçuk sınırlardalar.

eğer burada da bu fiyatları sağlarlarsa ne ala, yok yapamazlar bir de üzerine .com ya da .de üzerinden (gerçi euro'nun kur farkı yüzünden .de kallavi indirim dönemleri dışında tercih edilir gibi değil) alışverişi engellemeye falan kalkarlarsa hiç zahmet edip gelmesinler. yemişim yerel distribütörüydü, garanti belgesiydi, yetkili servisti falan feşmekan, ben ihtiyaç duymuyorum öyle gerçekte herhangi bir fark yaratmayan gudik şeylere.
dodgerdodger
Üye
ram fiyatlarına nolmuş yav? 1 yıl önce 69 dolara aldığım ram, 179 dolar olmuş.
Zodiac
Üye
telefon ureticileri ram cipi stoklarini bitiriyor. bitcoin madencilerinin ekran kartina yaptigi seyi ramlere yapiyorlar.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
goo_khan dedi:

Prime video yok mu zaten Türkiye’de? Kullanıyorum ben, bizim kredi kartlarını kabul ediyor, Türkçe altyazı seçeneği falan var bazı yayınlarda. Gerçi içerik Netflix’e rahmet okuttuğu için pek ilgimi çekmedi, resmî olarak gelse bile en fazla Netflix kadar gelir, içeriğin %90ı kapalı olur bize herhalde..

Var ama içerik bir elin parmağını geçmez.
clintphillips
Üye
Amazondan formuler z+ cihazı sipariş ettim iptv izlemek için biraz pahalıya geliyor ama Türkiye' de de keşke daha geniş bir pazar olsa...
funky_boyfunky_boy
Üye
Burada tutmaz bilader. Çiftlik Bank mağdurları sayfasına gidip orada yap reklamını.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Doğan Medya'nın satışından sonra, D&R'i, Amazon'un alacağı konuşuluyor.
discussioncontroller