Oyungezer 104 - Haziran 2016
TayfunTunaTayfunTuna
Üye
Yetim Düşler, vuhu!
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Dergi dijital olarak çıkmış durumda.

yastok dedi:

Uncharted 4 için "Son bir kez daha çal" sloganı yanlış bence. Bu seriyi kolay kolay bitirmezler abi.

Naughty Dog "Seri gerçek dünyada geçtiğinden ele alabileceğimiz çok fazla çekici tema kalmadı ve çok fanteziye kaçıp uçmak istemiyoruz. O nedenle Uncharted'a tekrar dönmemiz zor." gibi bir açıklama yapmıştı. Yani her zaman bir açık kapı var ama şimdilik seri sonlanmış gözüküyor. Yeni şeyler yapsın hem Naughty Dog, ne yapsalar güzel oluyor :)

içerik yeterli duruyor ama keşke 1 tane daha dosya konusu olsaydı

Vardı aslında hazırlıyor olduğumzu bir şeyler de sürüyle oyun hücum edince bir dahaki aya bırakmak durumunda kaldık.

zuzum333 dedi:

Ellerinizie sağlık ve bu arada Sarp Kürkçü' nün ayrılmasına üzüldüm. Yaprak Dökümü' ne dönüşmesin?

Hepimiz üzüldük ama oluyor böyle devirdaimler. Hem her konuştuğumuzda sesi iyi geliyor, bizden kurtulmak iyi geldi heralde :)

ibrams dedi:

A Moon Shaped Pool u Serpil abla incelemediyse sizi keserim!

Kellemiz şimdilik omuzlarımızda kalacağı için mutlu oldum :)

Freud dedi:

Hitman'ın 2. bölümü yok mu yahu.

Yok hayır. Bölümlerin yayınlanması bitince toptan ele alırız dedik. Her parçayı ayrı ayrı yazmak sıkıcı oluyor biraz.

tersadamtersadam
Üye
Ben de slogani begenmedim. Cal keke calll olsa daha iyi olurmus
DreamonDreamon
Oyungezer
Dergi Online'da düştü. Dilediğinizce indirip okuyabilirsiniz =)
hami10
Üye
-Ö- dedi:

Yeni bir aydan selamlar! Derginin dijital olarak yarın (salı), basılı olarak da perşembe çıkacağını tahmin ediyorum. Bilginize.

abonelikte kredi kartına taksit varmıdır?
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
hami10 dedi:

abonelikte kredi kartına taksit varmıdır?

yok maalesef
onrdnyonrdny
Üye
Oyungezer tarihindeki ilk Uncharted kapağı. Bu aralar Assassins Creed çıkarmadığı için Ubisoft a minnettarız.
mirzabeyhocamirzabeyhoca
Üye
Bekliyoruz

Beğenenler: ParaDise

ParaDise
Üye
inşallah bugun cıkar basılı olarak
ParaDise
Üye
uncharted incelemesini cok merak ediyorum ya acaba kim yzdi :d :D
discussioncontroller