Oyungezer 104 - Haziran 2016
FreudFreud
Üye
Kimin yazdığı spoiler sayılır mı bilemedim ama yine de risk almayalım.

Spoiler:
Enis yazmış.

Beğenenler: ParaDise

ParaDise
Üye
Freud dedi:

Kimin yazdığı spoiler sayılır mı bilemedim ama yine de risk almayalım.

Spoiler:
Enis yazmış.

haha :D eyw hocam

riddler21
Üye
dergi kapagi degisik olmus.bu arada eski sayılarla ilgili kampanya yapmanın sırası gelmedi mi?2 sayı fiyatına 3 sayı gibi.eksik sayıları tamamlamak istiyorum.
ParaDise
Üye
aldık dergiyi .d
ico_irgico_irg
Üye
Aylar sonra yine Oyungezer'leyim :-D Harika bir sayı olmuş.Yalnız aklıma takılan bir şey oldu.Her ay mektupları Ömer abi cevaplayıp yanına misafir mi alıyor,yoksa ben mi yanlış anladım?

Beğenenler: ParaDise, edenknight

ParaDise
Üye
dogru anlamışşın misafir alıyor birlikte cevaplıyorlar :D

Beğenenler: ico_irg

ico_irgico_irg
Üye
Tesekkurler

Beğenenler: ParaDise

geminilasergeminilaser
Oyungezer
Koğuşta okudum, gayet şahane bir sayı olmuş. Bu arada bir çarşı izninin yetmeyeceği kadar haber, video çıkmış ya. Harika ve eyvah! Kasım'da görüşmek üzere ;)

Beğenenler: ParaDise, puraxays, ico_irg

ParaDise
Üye
iple cekioruz kasımı :)
MAVERA
Üye
Oyungezer . Özelden e-posta'dan önceleri bir kaç kere mesaj attım yine burdan da duyurayım sesimi! Ankara'nın en büyük alışveriş merkezi Ankamall'da 2 Haziran'da derginizi bulamıyorum! Ben de diğer oyun dergisini almak durumunda kalıyorum. Lütfen şu dağıtım sorununuzu halledin. Kaç sene oldu kurulalı!!! Diğer dergi kendisini en çok satan dergi diye sunmasının sebebi, sizin dağıtımınızın geç olup bulunamadığınızdan!!! Ayın 10'una doğru gelecekseniz en büyük satış noktalarına ne alamı kalır? Daha önce de buna benzer sorunlar yaşadım; ayın 3-4'ünde Ankara' nın merkezi Kızılay'da derginiz yok!!! Lütfen bunu çözün!

Beğenenler: edenknight

discussioncontroller