Oyungezer 104 - Haziran 2016
tersadamtersadam
Üye
Ayin 10undan 10una aylik dergi diye dusunursen sikinti yok. Buraya gelip bunu yazacak internetin varsa da 10una kadar internetten video izle, yorum inceleme oku. Kimse zorlamiyor ki seni level al ya da illa oyungezer al diye.
MAVERA
Üye
Sana mı soracam ayın 10'unda alayım diye mi? Kalitesizliğe bak; ayın 10'undan 10'na diye düşün diyor! Dergi dediğin ayın en geç 3'ünde raflarda olur, Oyungezer ayın 5'înde bile bulamadım. Bir kere de değil üstelik.Burası Başkent üstelik, hurmalık değil! Ayın 10'una kadar yemediğin spoiler kalmıyor nette gezerken! Bu saçma mantıkla kullanıcıları suçlamayı bırak! Hem sanane, muhattabım Oyungezer yöneticileri! Kaç senelik sorunu koskaca Başkentte bi zahmet halledemediler.
tersadamtersadam
Üye
Edit: he bana sorcan.

O zaman mail at yoneticilerse muhattabin. Herkese acik forumdasin, daha bunu idrak edememisken surekli unlem kullanarak hakli olacagini mi saniyorsun?

Maasini 15inden 15ine alan memur ile 25inden 25ine alan emekliler de bagirsin bari aylik maas dedigin neden ay basinda verilmiyor diye.

Ozellikle oyungezer'den okuyunca oyunu oynamis sayilip spoiler yememis mi oluyorsun? Nette gezmek var gezmek var. Sana git spoiler butonlarini ac, eksisozluk'teki her entryi oku, youtubeta tam cozum izle diyen yok ki. İnceleme yayinlayan siteler var ve spoilerli kismi belirtiyorlar. Ha spoiler yemek istemiyorum ama malim ve bile bile spoilerlara bakiyorum diyorsan ozur dilerim buradaki herkesten laf anlatmaya calistigim icin.

Kac senelik sorunu sen soyleyince cozeceklerdi ya zaten pardon.

Hem baskent baskent diye tutturdugun yer melih gokcek'in yonettigi yerdi degil mi? Ne alaka bilmiyorum ama bilgimi tescille iste maksat, yoksa bi ima falan yok. Sanki ardahan il degil, yasayanlar insan degil. Ankara'ya nasil gelmezmis. Desen ki dagitim genelde sikinti eyvallah da boyle ankaya'ya gelsin gerisi umrumda degil olmus, bil yani.

Saygisiz olmasan defalarca aciklama yapan ve mobil uygulamada gecikmeyen oyungezer'e laf etmezsin.
AstusAstus
Üye
Kardeşim boş ver. Kendini heba etmeye değmez.
puraxayspuraxays
Üye
Halbukisi dijital dergi var, hemen de çıkıyor, yol parasına da gerek yo.. Neyse yaa :)

Beğenenler: ParaDise

DharkanDharkan
Üye
Adamı boşuna gömmüşsünüz ama neyse. Derginin geç ulaşmasına bahane uyduracağınıza dağıtım sisteminizi elden geçirin.

Beğenenler: MAVİSAKAL

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Dostlar biraz daha sakin yahu :)

her ayın başında çıkamadığımız doğrudur, 3 temel sebebi oluyor:

1. dergiyi erkenden matbaaya yollasak bile bağımsız bir dergi olduğumuzdan son sıralarda basılıyoruz. dergiyi yolladıktan 1 hafta sonra çıktığımız oldu :/

2. belli içeriklere yer verebilmek adına kasıtlı olarak geç yolladığımız oluyor nadiren.

3. evet ay başına yetiştiremediğimiz de oluyor.

ama eskisine nazaran daha iyi durumdayız diye düşünüyorum. uzunca bir süredir ayın 3'ünü 4'ünü geçirdiğimiz pek olmadı. tarihi 1'ine çekmeyi de başarırız umarım.

dağıtım konusunda ise yapacaklarımız biraz sınırlı maalesef. dağıtımcı firmaya belli başlı isteklerimizi iletiyoruz ama top onlarda nihayetinde.

en güzeli abonelik aslında tabii ama herkes tercih etmiyor elbette. nihayetinde diğer yöntemlerin de iyi çalışmasını çok isterdik.

Beğenenler: nimruth, edenknight

puraxayspuraxays
Üye
En güzeli abonelik yahu, neredeyse ayın 1inde dijital olarak dergiye ulaşabiliyorsunuz, paniğe gerek yok, sonrasında bir kaç gün içinde de derginiz kapınıza geliyor. Şu imkandan sonra homurdanmak garip ama istisnalar da olabilir bu sisteme ayak uyduramayan (öğrencidir, yurtta kalıyordur..vs).
PiyanistPiyanist
Üye
Valla ben eski dergi döneminde beri (16 sene olmuş dergi almaya başlayalı)kendimi bildim bileli belki beş defa belki 10 defa çıkmışsa çıkmıştır dergi ayın birinde.Yani adamların elindeki imkan bu.Ya da bilmediğimiz bir gıcıkları var bize :D Yani bu böyle derginin geç çıkmasına fazla kafa yormayın,var olmasına şükür edin.Şu ekonomide bağımsız derginin ayakta kalması çok kolay değil.
FreudFreud
Üye
Hakikaten çok acayip ya, insanlara ne yapsan yaranamıyorsun.Bayiden dergiyi 12 liraya almak yerine kargo da dahil abonelikle 8 liraya geliyor.Üstüne dijital versiyon da hediye.Aşırı merak ettiğin bir inceleme varsa, dijital dergiyi açar okursun, 3-4 gün sonra da geri kalanını.Ben geçen ay öyle yaptım.Unc4 yorumlarını merak ediyordum ve oyun elimdeydi.Dijitalden sadece incelemeyi okudum, geri kalanını da dergi gelince okudum.Her şeyin piyasa denen boka kurban gittiği bir devirde böyle bir dergiye sahip olup 3-4 günün lafını yapan insanları anlamak mümkün değil.
discussioncontroller