Polaris mimarili yeni AMD RX 480 Duyuruldu
BookerBooker
Üye
Bu sabahki Computex etkinliğinde AMD'nin yeni ekran kartı RX 480 tanıtıldı. Kartın 4GB ve 8GB GDDR5 olmak üzere iki farklı seçeneği bulunuyor. Kart 150W güç istiyor ve referans tasarıma göre 6-pin giriş istiyor.

Fiyatlandırma:
4GB: $200
8GB: $239

Planlanan satış tarihi: 29 Haziran

image

image

image

image

image

image

image

image

image
PazarlamacıPazarlamacı
Üye
TFLOPS düşük. Bundan 2 tane yanyana koyarsan GTX 1080 i yiyor diyorlar. Göreceğiz. Eğer dedikleri gibiyse crossfire yapmak mantıklı olur. Şerefsiz Nvidia yı yenerler umarım.
Gabriel AngelosGabriel Angelos
Üye
nvidia master race

amd'yi 5670 saçmalığından sonra bırakmıştım
TaxmanTaxman
Üye
ŞEREFSİZ NVIDIA

Beğenenler: Lost

rubyredrubyred
Üye

nvidia master race

amd'yi 5670 saçmalığından sonra bırakmıştım

çok gereksiz bir kart almışsın.
Sifon
Üye
dx12 de crossfire performanslari cok yuksek diyorlar da milletin alip denemesini beklemek lazim eger dendigi gibi x2 kartta 1.8 falan performans alinirsa efsane
JerryJerry
Üye
Nvidia'da Dx12 async compute yoktu sanırım, bu yüzden tek Amd kartlar da Nvidia'lara oranla daha iyi performans veriyor.

Beğenenler: rubyred, Pazarlamacı

LostLost
Üye
Jerry dedi:

Nvidia'da Dx12 async compute yoktu sanırım, bu yüzden tek Amd kartlar da Nvidia'lara oranla daha iyi performans veriyor.

nvidia bunu düşünmedi mi sanıyosun hajum gereksiz teknoloji hajum dx12 oyun yok ortada hajum amd pişm.. hajum dıırrraayvvııır hajum
JerryJerry
Üye
10xx serisiyle gelmiştir zaten yav.

Ek; Baktım, gelmiş.
PazarlamacıPazarlamacı
Üye
Taxman dedi:

ŞEREFSİZ NVIDIA

Hem de bildiğin, düz. 600$ ha! Alırsın sen bununla pazar payını! Vega serisi halleder umarım bunları.

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
480 - 199/249 USD
470 - 140 USD
460 - 99 USD
discussioncontroller