Polaris mimarili yeni AMD RX 480 Duyuruldu
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
AMD'nin yeni işlemcileri 2017'ye kalmış. Meh!
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Bu sene çıksaydı alacak mıydın mavisakal?
SwooshSwoosh
Üye
image
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Bu sene çıksaydı alacak mıydın mavisakal?

Evet.
LichSithLichSith
Üye
amd işlemcilerı yalnız şimdiki skylakeleri yakalayacak ve ucuz olacaktı skylake performansında ve ucuz olsa niye almasın :) bu arada rx 480 in adam gibi modifiyelisi bir msi çıktı diğerlerinden ses seda yok ama netteki karşılaştırmalara göre doomda ve deus exte 10 15 fps arası takıyor gtxe

ama bu test referans founders kartlar galiba ? bende modifiyeli rxler çıkmayıp yerine 470 gelince gtx 1060 evga sc gaming aldım ve founderstan 100 mhz daha hızlı şimdi en iyi rx 480 modifiye hangisidir diye aradımda hiç karşılaştırma yok sc gamingle rx karşılaştırsak acaba ne olur ?
DharkanDharkan
Üye
Sadece fiyat/performans ürünü yaparak rekabet yapılmıyor ama işte.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Bir de benim anlamadığım bir kart seçilip alınmışsa niye hâlâ karşılaştırma testlerinin peşinde koşulduğu.

Almadan önce anlarım da aldıktan sonra gram önemi olmaması lazım bu tarz şeylerin. Sallayın aga, azıcık salın.

Diyelim en iyi modifiyeli rx480 1060'ı geçti. Ya da gerisinde kaldı. Sonuç? 1060 sahibi bir insanın ilk durumda karalar mı bağlaması lazım yoksa ikinci durumda zil takıp oynaması mı lazım?

Gtx 1060 ve 480'in ikisi de iyi kart. Karar verirken bazı etmenleri var ama genelde ikisi de kullanıcısını üzmez uzun sayılabilecek sürelerde. Önemli olan bu. Gerisi hikâye.
LichSithLichSith
Üye
ben kartı alalı 2 hafta olmadıda :P :P hiç olmazsa hata mı ettik diye öğreniriz evet ikiside güzel kart ama o kadar paraya en az 4 5 sene kullanabilmek istiyorum :)
nvdia dx12 bazlı driver sürmemiş daha piyasaya bakalım sürünce ne olacak şu anda
https://forums.geforce.com/default/topic/919859/nvidia-please-open-date-for-dx12-drivers-fully-supported-/
rx 480 ısınıyor gtx daha stabil bir kart dx 11 de gta 5 te falan daha iyi ama rx dx12 daha iyi gözüküyor
bu arada sc gaming keşke rx nitro karşılaştırması olsada

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
RX 490

discussioncontroller