Injustice 2
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Isimlerinin hakkını veriyorlar.
JejunumJejunum
Üye
Darkor dedi:

Sürat Kargo sağolsun İstanbul'dan Mersin'e 2 gün geçti hala Aksaray'daymış. Yarın da 19 mayıs ayağına tatil olsalar pazartesiye kalma ihtimali var. Bu kadar dandik hizmet görmedim.

Sürat Kargo keyfi olarak kargonu şubede de bekletiyor, evde olduğun halde bulamadık da diyor. Hayatımda bu kadar pişkin bir kargo şirketi görmedim.
NesteressNesteress
Üye

Beğenenler: Jejunum

DarkorDarkor
Üye
WW'ye alışamadım ama Black Canary'nin hakkını vermişler, şiir gibi dövüşüyor. Canary Cry'a nerf gelir ama, çok abartı damage.
SamsonSamson
Üye
Yüz animasyonlarına bakıyorum.

Sonra Andromeda'ya bakıyorum.

Aklım almıyor.

Dövüş oyunu bu arkadaş, ne gerek var animasyon kasmaya.

Gerçekten çok ilginç değil mi sizce de?

Beğenenler: Bromdr, Darkor, DeadPool90

He4r0xHe4r0x
Üye
İnjustice evreninde tüm karakterler out-of-character davranıyor eyvallah ama WW'ın hareketleri, lafları, davranışları çok başka bir boyutta olmuş. Kadının göründüğü her sahnede ekrana tokat atmak istedim resmen.
DarkorDarkor
Üye
WW ile gıdım alakası yok hakikaten. Gerçi baktığın zaman Superman'e bağlı kalan diğer karakterler de çok karakter dışı davranıyor Cyborg falan. Normalde ne kadar sevsem de ben de gıcık oldum senaryodaki Wonder Woman'a.

Gear sistemi de çok eğlenceli bu arada. Kuvvetli itemleri kullanmak için karakteri belli bir levela kadar getirmeyi zorunlu tutmaları iyi olmuş. Çünkü epic itemlerin full dizili olduğu bir karakter baya baya farkediyor. O yüzden default'u ayrı bir set olarak kaydettim ki arkadaşlarla oynarken adil olsun.
__skytalker____skytalker__
Üye
O mal karı olmasa Supo bu kadar bozmazdı zaten.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
He4r0x dedi:

İnjustice evreninde tüm karakterler out-of-character davranıyor eyvallah ama WW'ın hareketleri, lafları, davranışları çok başka bir boyutta olmuş. Kadının göründüğü her sahnede ekrana tokat atmak istedim resmen.

Darkor dedi:

WW ile gıdım alakası yok hakikaten. Gerçi baktığın zaman Superman'e bağlı kalan diğer karakterler de çok karakter dışı davranıyor Cyborg falan. Normalde ne kadar sevsem de ben de gıcık oldum senaryodaki Wonder Woman'a.

O mal karı olmasa Supo bu kadar bozmazdı zaten.

WW'nin senaryodaki amacı o zaten. Senaryonun background villain'ı. Injustice evreninde(çizgi romanları okuduysanız biliyorsunuz da) Superman'i manipule edip Rejim'i başlatmasını sağlayan kişi WW zaten. Batman ne kadar uçurumun kenarından uzak tutmak istediyse WW'de o kadar uçurumdan itmek istiyor. İlk oyunda Mainstream evrenden gelen WW bile bunun altını çizmişti. 2. oyunda da WW amazonlardan sürgün edilmiş zaten. Hani adamlar gıcık olun istemiş yazarken XD Bence başarılı da olmuşlar.

__skytalker____skytalker__
Üye
Tamam ona birşey demedik ki, sonuçta mal bi karakter.
discussioncontroller