Injustice 2
Type_TridoronType_Tridoron
Üye

Tamam ona birşey demedik ki, sonuçta mal bi karakter.

No argument there XD
CaturdayCaturday
Üye
ooo mal dedi,öğretmene söyliycem,7 gün ban atsın sana
DarkorDarkor
Üye
WW'ye mal diyip Gorilla Grodd'u sevmek.

__skytalker____skytalker__
Üye
İnjustice WW'ye mal diyom dostum niye tetikleniyon?

Sen raporlamışsındır bir de ww'ye o.... dediğim için:)))))

Bu arada oyunda Jay Garrick bile varmış, Wally neden yok yav.
He4r0xHe4r0x
Üye
WW hariç diğer tüm karakterlerin oyunda neden öyle davrandığını az çok anlayabiliyorum.

-Damian çizgi romanın aksine Batman'in himayesine çok daha sonra giriyor. 20'li yaşlarına kadar Ra's ve Talia tarafından yetiştirilen Damian'ın karakteri de haliyle ona göre şekilleniyor.

-Raven, Metropolis te olanlardan sonra Trigon üzerindeki kontrolünü kaybediyor.

-Cyborg'un neredeyse tüm arkadaşlarının Joker tarafından öldürülmüş olması Superman'in yöntemlerini onaylamasını anlaşılır kılıyor.

-Black Adam'ın Kandhaq üzerindeki hükümdarlığı Superman'in tek dünya rejiminin pilot uygulaması gibi zaten.

-Aquaman'in Superman'in yanında yer alması daha çok Atlantis'i ve Atlantislileri Superman'in şerrinden korumak için.

-Flash, Shazam, Green Lantern desen zaten yanlış tarafta durduklarının farkına varıp tövbe etmişler.

WW'ın ise Superman'in acısından faydalanıp, eli kanlı bir diktatöre dönüşmesini teşvik etmesi için en ufak bir geçerli sebebi yok. Sanki insanlar nefretlerini WW üzerinde kanalize etsinler diye özellikle bu şekilde yazılıyor gibi. Güya çizgi roman tarihinin en güçlü kadın karakteri ama Injustice evreninde kadının hayattaki en büyük gayesi Superman'in yatağına girebilmek.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
WW süperman'i elde etmek için gazlıyor. Tipik bir kezban.
RidygoRidygo
Üye
En güçlü kadınla en güçlü erkek çiftleşsin en güçlü ırk oluşturulsun istiyor işte.
XardasXardas
Üye
Şimdi şöyle bir olay var;

Yapımcılar Premier Skin'leri açmak için gerekli olan Source Crystal'ın yalnızca gerçek para ile satın alınabileceğini söylemişti.

Bu yüzden millet özellikle Reverse Flash Premier Skini için oyunun Ultimate versiyonuna dünya para yatırmış ve kâra geçmeyi ummuştu. Ancak bugün fark ettiğim üzere Source Crystal zımbırtısı oyunu oynadıkça azar azar geliyor, 2 günde 3.000 civarı topladım (Premier Skin için 6.000 istiyordu sanırım). Yani ben de hiç para ödemeden Ultimate versiyondaki skinleri açabiliyorum.

Dolayısıyla Ultimate sahiplerinin tek avantajı Season Pass olmuş oluyor, Premier Skinler için de boşu boşuna para verdiler. "Bu skinleri oyunu oynayan herkes açabiliyor ama biz size özel bir içerikmiş gibi pakette gösterdik ehehe..".

Spoiler:
Tabi yanlışsam düzeltin, yoksa yalnızca 1 Premier Skin mi açabiliyorum D:
RidygoRidygo
Üye
Biriktirebildigin surece alabilirsin bence. Ama o kristaller profil level atladikca geliyor. Level cap varsa bir daha alamayabilirsin.
DarkorDarkor
Üye

üşenmedim yükledim youtuba :D gelişine dedikleri bu olsa gerek.

Beğenenler: __skytalker__

discussioncontroller