FIFA 17
DharkanDharkan
Üye
Tribünlerin grafikleri iyileştirmişler. Bir de formalar bildiğin gerçek gibi olmuş. Bundan ötesine de gerek yok zaten. En fazla Witcher 3 gibi hairworks koyabilirler, o da FIFA gibi rahat çalışması gereken oyuna fazla gelir.
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
Orası öyle ama benim takıldığım nokta cildin kilden yapılıp pastel boyayla boyanmış gibi gözükmesi. Pek hoş durmuyor.

Beğenenler: Taxman

AstusAstus
Üye
Oha çok değişik oyun. Videolarda fifa 16'dan farklı görünmüyordu. Özellikle frostbite efsane olmuş.
DharkanDharkan
Üye

Orası öyle ama benim takıldığım nokta cildin kilden yapılıp pastel boyayla boyanmış gibi gözükmesi. Pek hoş durmuyor.

Öyle durmuyor valla.
Amenquiver
Mod
Penaltı harika olmuş.

Oyun da genel olarak güzel, beğendim 2016'dan iyi.
AvenAven
Üye
Gole gel yav, eğer böyle şeyler olacaksa hiç almaya gerek yok oyunu. :P (Kalite çamur oldu maalesef :( )

baypalbaypal
Üye
Hunter ile premier lig dışında oynayabilecekmiyiz ?
süper lig de oynatmak istiyorum. Fenerin altyapısında yetişsin istiyorum olacak mı bunlar yoksa manchester ve premier ligde oynamak mı zorundayız.
MosquéteroMosquétero
Üye
Premier ligde sadece sanırım
DharkanDharkan
Üye
baypal dedi:

Hunter ile premier lig dışında oynayabilecekmiyiz ?
süper lig de oynatmak istiyorum. Fenerin altyapısında yetişsin istiyorum olacak mı bunlar yoksa manchester ve premier ligde oynamak mı zorundayız.

yedek mi bekleticen fenerin altyapısında :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Beğenenler: Astus

AstusAstus
Üye
sadece ingiltere ligindeki takımların antrenörleri 3d çizildiği için sadece ingiltere liginde oynayabiliyorsun.
discussioncontroller