FIFA 17
AK_LampardAK_Lampard
Üye
bir de artı olarak kalecileri güçlendirmişler gibi geldi.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Fifa 17 güzel olmuş yav. Biraz alışma istiyor ama güzel yani. PES hastası birisi olarak (e kötü gününde bile savundum) bu oyun güzel olmuş. PES'e 10 basar.

*gerilerde bi yerde yine buna benzer bir yorum yazmıştım galiba ama geçen gün yine oynama şansı buldum oyunuu yine aşık oldum. O yüzden bir kez daha belirteyim dedim :D
dodgerdodger
Üye
Resmen journey oynadıktan sonra açmadım bile.

Beğenenler: Elagord

DharkanDharkan
Üye
Ben Journey'yi bitirmedim, baydı bir yerden sonra.

Beğenenler: Elagord

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Valla ben oyunun story mode vs si ile ilgilenmediğim için bir fikrim yok. Ben sadece VS atıyorum dostlarla. O yüzden tek bakdığım oynanış.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
şu momentumu oyundan çıkarmadıkları sürece bir daha fifa almam. resmen momentumun devreye girdiğini hissediyorsun ya bu ne boktan iş böyle. maçı benden alıp rakibe veriyor açık açık.
AstusAstus
Üye
ben artık multi takılmıyorum ya, oynarsam arkadaşlarla oynuyorum. en güzeli kariyer. hani momentum yine oluyor ama en azından karşıdaki rakip çileden çıkarmıyor, alt+f4 atıyorumsdfs
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Bir de bu mallar rastgele adamlarla amaçsız online maç yapmayı çıkardılar oyundan, sezon oynamak zorunda kalıyorum. İster istemez puan hesabı yapıyor insan, her maç ayrı gerilim oluyor. Wallaxi sinir hastası oldum.
Orderabi
Üye
Şuana kadar çıkmış en derli toplu Fifa bu ya, yok beğenmedim, yok açmadım falan bunlar belli ki futbol oyunu sevmeyen adamlar. Online kısmını bilemiyorum ama futbol oyununu da online oynama meraklısı değilim zaten.
DharkanDharkan
Üye
Orderabi dedi:

Şuana kadar çıkmış en derli toplu Fifa bu ya, yok beğenmedim, yok açmadım falan bunlar belli ki futbol oyunu sevmeyen adamlar. Online kısmını bilemiyorum ama futbol oyununu da online oynama meraklısı değilim zaten.

http://www.webtekno.com/fifa-17-momentum-h23490.html

Bok atma falan durumu değil, gayet saçmalık seviyesinde bir şey
discussioncontroller