Death Stranding [Only On Playstation]
hebelehoohebelehoo
Üye
Niye bu kadar köşelisiniz yav?

Beğenenler: Jejunum

JejunumJejunum
Üye
Köşelilik yeni trend hajum.
Orderabi
Üye
hayır siz öyle bir köşe yaptınız ki artık düz insan olup köşeli olmamak bile gözünüze köşelilik gibi geliyor. şu sahneyi sokaktan geçen düz bir insana seyrettir götüyle güler mesela ama bunu aşağılayınca köşe yapmış oluyorsun.

JejunumJejunum
Üye
The Phantom Pain'in Kojima'nın ultimate sıçmığı olduğunu, bunda Konami'nin bile bir suçunun olmadığını sağır sultan bile duydu, gerekli aşağılamalar yapıldı, eee? Sonuç? Bu Death Stranding'in kalitesiz bir yapım olacağının mı habercisi? 20 küsür yıldır 1-2 oyunu kötü olan adamın bütün oyunlarını aynı kefeye koyup bi bok bilmeden "kojima aar overrated hajum" "kojima kendini micro genius sanıyor hajum" demek elbette ki köşeliliğin hası oluyor maalesef.
Orderabi
Üye
kojimanın arkasına büyük bir stüdyo almadan yaptığı her oyun çöp. çok tutan oyunları da bana kalırsa çöp ve cringey. aman neyse hacum, neyi tartışıyoruz. osurma mizahı yapan oyunu ben şaheser olsa beğenemem. böyle tartışmak yersiz, ben bir şeyler yazacağım sen yanacaksın alev alev, ben bundan yüksek bir haz alacağım ve yolumuza bakacağız. fazla da şey yapmamak lazım.

JejunumJejunum
Üye
Nolur beğen lan.

Usul usul edit yapmak da iyiymiş.
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Kojima Japonya'nın David Cage'idir.

Beğenenler: FadeToBlack, PiccolaKid

dodgerdodger
Üye
Torbacısı kim acaba?

Beğenenler: MAVİSAKAL

FaironFairon
Üye
Bu oyun Kojima'nın Daikatana'sı olacak.
dodgerdodger
Üye
adamın ne yapmaya çalıştığı belli değil ki? tps mi fps mi rpg mi nedir yani? bi gameplay atsaydı bari.

adamın ağzından bebek girmiş, gülüyor falan, ordan başka bi saçmalıklar vs. izlerken kafayı buldum.
discussioncontroller