Death Stranding [Only On Playstation]
SamsonSamson
Üye
Kojima sevenler mental olarak engellidir. Bu tarz oyunlara hypelanıyorsanız doktora görünün, "özel" olabilirsiniz.
veeverveever
Üye
Başkaları walking simulator yapınca herkes delirir, kojima walking simulator yapınca bravo kojima

Beğenenler: rubyred

MuhallebiMuhallebi
Üye
Ama bu KUANTUM YÜRÜME SİMÜLASYONU
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Tasa takilip yere düsme mekaniklerine ve düsünce sirtindaki amazon paketini kaybetme animasyonuna bayildiiiiiiiim <3 <3 <3 <br />

new vegastaki gibi delivery boy olacagiz sanirim.

dodgerdodger
Üye
yav teknolji demosu gib bişey bu. shadow of collossus benzeri bişey gelmediği sürece 1-2 trailer sonra ne olduğu belli olur. adam tüfek falan çekiyor, vardır bir aksiyonu zaar.

Beğenenler: Corax

MuhallebiMuhallebi
Üye

Tasa takilip yere düsme mekaniklerine ve düsünce sirtindaki amazon paketini kaybetme animasyonuna bayildiiiiiiiim <3 <3 <3 <br />

Hadi Samson gibi adamları anlıyorum da, sen niye "japon hater'ı cult'ı" üyeleri seni arasına alsın diye onlara yaranmak için yapmacık yorumlar yapıyorsun?

Yani bundan ibaret olmadığını adın gibi bildiğinden adım gibi eminim.
SamsonSamson
Üye
Samson gibi derken ne demek istedin hojam, weeb mi olalım çok afedersin?

MuhallebiMuhallebi
Üye
KOJİMANIN AHTAPOTLARI ÖNCE BOYNUMA DOLANSIN SONRA GÖTÜME GİRSİNNNNNNNNNNNNN

Beğenenler: Zodiac, rubyred

FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Muhallebi dedi:

Hadi Samson gibi adamları anlıyorum da, sen niye "japon hater'ı cult'ı" üyeleri seni arasına alsın diye onlara yaranmak için yapmacık yorumlar yapıyorsun?

Yani bundan ibaret olmadığını adın gibi bildiğinden adım gibi eminim.

Hocam ironikti ve yandin. Burda gorevim bitmistir.
DharkanDharkan
Üye
Triple A yürüme simulatörü

Collectors edition'la kavanozda bebek vereceklermiş
discussioncontroller