Marvel's Spider-Man
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
dunkey'e yananı da ilk defa gördüm
MuhallebiMuhallebi
Üye
Dunkey tam bir normiyakıcı be.
kurtkapankurtkapan
Üye
ben normieler normiesi adam değil miyim kardeşim, bişi yoktu ki vidyoda yaw

spaydinin şehirde dolaşması sahiden olmuş yalnız yahu pek güzel gözüküyor
SamsonSamson
Üye
Askerlik arkadaşın mı amına koyyim, sen kime spaydi diyorsun? Bu ne laubalilik?
kurtkapankurtkapan
Üye
family guy şakası mı yapıyorsun lan sen zıttırıboz
__skytalker____skytalker__
Üye
Spoiler:
Spider-Men görevini görünce aklıma Taskmaster geldiydi, her ne kadar düşmanların çoğunun tipini beğenmesem de keşke bu oyunda da reis olaydı dediydim, sonraki gittiğim görevde karşıma çıktı sevindirik oldum. Daha tipini görmedim tabii, umarım görünür ve düzgün yapmışlardır.

Bi +1 aldı benden oyun.
veeverveever
Üye
__skytalker____skytalker__
Üye
Bitirdim oyunu. Sueprvillian olarak baya kısır olmuş oyun. Aslında sayı olarak yeterli denebilirdi ama o kadar az kullanmışlar ki üzdü. MJ ve özellikle harry'e yapılan değişiklikleri beğenemedim. MJ'i olduğu gibi bıraksalar daha iyiydi, ya da orjinal birşey yapsalarmış, mal gibi tehlikeye atılan reporter süper kahraman sevgilisi tonla var zaten.
Spoiler:
Harry'i ciddi ciddi venom yapacak kadar mal olmayacaklarını umuyorum.

Kişisel not olarak 1-2 tane başka kahraman da bir şekilde görünse güzel olurdu. Gelip koca bir bölümde yardımcı olmaları değil de küçük bir cameo olarak falan güzel olurdu.
DharkanDharkan
Üye
Oyun bitene kadar başlığa girip spoiler yemeyeyim diye bir şey yazamadım, bitti dün. Platlamak için sokak suçlarını tamamlayacağım.

Açıkçası beklediğimden çok çok daha güzel olmuş. Beklentim oyunun hikayede (özellikle oyunun sonlarında) cortlamasıydı ama şu ana kadar yayınlanan Spider-Man sinema filmlerinden daha güzel oyun senaryosu yapmayı başarmışlar.

Süper kötüler daha çok kullanılabilirdi fakat ağırlığı hikayeye verdikleri için onların rol geri plana düşmüş. Zaten kendileri de diyorlar "Patron bizi kurtardı diye yardım ediyoruz" diye. Çok umurlarında değil.

Mr Negative'in adını dahi duymamıştım ama epey ilginçti, beğendim. Norman - Octavius - Martin Li üçgenini çok iyi birleştirmişler. Oyunun sonundaki ufak sürpriz de hoştu.

MJ'i oynattığımız kısımları sevdim ama Miles'ın bu oyundaki (gameplay olarak) varlığının ileriye yönelik olduğu epey belli. Umarım sonraki oyunu full Miles yapmazlar. Oyunun yerine iki playthrough olacak şekilde yapsalar inanılmaz güzel olur.

Combat biraz fazla kolay gelmişti fakat belli bir yerden sonraki difficulty spike oyunu daha keyifli (yer yer zor) hale getiriyor. Sable kamplarıyla uğraşırken epey dikkatli olmak gerekiyor. Ağ kullanımı ve gadget'lar keyifli olmuş, suit power'lar da öyle. Ağla şehirde gezmek inanılmaz keyifli, fast travel'ı bir kez olsun kullanmadım. Şehir zaten inanılmaz güzel, PS4 nasıl çalıştırıyor bu oyunu anlamadım. (bundan bahsetmişken, son dövüşte FPS epey düşüyor ama oraya kadar hiç kastığını görmedim)

Ek görevler fena değildi, bazıları çok iyiydi, bazıları bayağı tırttı. Sokak suçlarını ise bayağı beğendim ben. İyi düşünülmüş, zorunlu değil ve oyunla bayağı iç içe.

Spoiler:
Edit: Taskmaster'ı unuttum. Oyunun en güzel detaylarından biriydi, dövemeden oyunu bitirdim lol

Sonuç olarak epey beğendim. God of War bunun yanında epey sönük kaldı. "Exclusive hajum çöp oyun hajum" circlejerk'ünüze meze olacak oyun değil yani. NG+ sevmiyorum ama DLC'ler çıkınca oynayacağım.

Bu da oyunun dikkat çekmeyen güzelliklerini ele alan bir video, hoş olmuş.
MuhallebiMuhallebi
Üye
Bu oyun gow'la aynı kaderi paylaşıyor. İlk başta keyifli gelen ama sonra baya "meh" olduğu anlaşılan bir gameplay'in üzerine güzel ve detaylı bir hikayeyle başarılı bir sinematiklik konulmuş. Oyunun geri kalan her şeyi ne kadar on point olsa da o gameplay sürekli "yeaaaani" dedirtiyor.

Gow'unki sonlara doğru aşşşırı bayıyodu. Bununki de maalesef kötü bir arkham klonu. Klon olması dert değil ama keşke güzeli olsaymış. Bi hantallık, bi akmamazlık var göze batan.
discussioncontroller