Marvel's Spider-Man
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
@Dharkan,

Batman Arkham City ile karşılaştıracak olursan, hangisi daha iyi? Hikaye bazında soruyorum?

City yazacağıma Knight yazmışım. Pardon.
__skytalker____skytalker__
Üye
Arkham oyunları kadar da güzel dolduramamışlar zaten. Malum kişinin Challange'lerı dışında yan görevler komple tırt. Side Mission'ları aşırı kısa ve anlamsız denecek kadar kalitesiz, Batman gibi başka süper kötüleri dahil edicek görev zincirleri koysalar ne güzel olurdu. Tombstone o ayardaydı ama o da aşırı kısaydı açıkçası.
Hikayedeki süper kötü azlığı da bence bir eksi. Oyunun yarısında bize paso figuran dövdürteceklerine acık daha düzgün serpiştirselermiş. Hikaye anlatımı ile alakası yok, mal gibi tercih etmemişler.

Oyun harbi güzel hakkını yememk lazım, %100 bitirip plat açtım ama milletin abarttığı kadar da değil hani, oyun görmemiş gibi yalıyorlar yine. Bu oyunun yaptığı neredeyse herşeyi Arkham oyunları daha iyi yapıyor. Oyunda bulunan hiçbirşey yenilik de getirmiyor. GoW da böyleydi, Darksiders 2'nin ezik klonu gibi oyundu gameplay açısından, yere göğe sığdırılamadı. Exc. olunca milletin donlar yere çakılıyor nedense.

Beğenenler: Muhallebi

DharkanDharkan
Üye
Aynı mantıkla konsol exclusive olmasa bu kadar itin götüne sokulmazdı diyorum o zaman. Bayağı sıktı artık her oyunda aynı muhabbeti yapmanız.

Batman'ı oynamadığım için hikaye karşılaştıramam ama iki karaktere eşit uzaklıkta olan birinin bu oyunu sevmesi Batman'in karanlık atmosferini sevmesinden daha yüksek olasılık.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
"örümcek adam nasıl polise yardım eder ağbi?" diyenlerden başka itin götüne sokan görmedim ben
ortalama bir oyun işte, kendinize gelin artık lmao

Beğenenler: Samson, __skytalker__

SamsonSamson
Üye
Fallout 76 çıksın da gözünüz oyun görsün.

Beğenenler: Dharkan

__skytalker____skytalker__
Üye
Eee abi çünkü her exc. oyunda millet abartıyor da ondan. Oraya çıkınca millet nedense gereğinden fazla değer biçiyor, ne alakaysa. Milletin övdüğü kadar övebileceğim tek bir oyun oynayamadım şu makinada.
DemifiendDemifiend
Üye
Konsola çıkan exclusivelerin yüzde doksanını oynadım. Persona 5 ve Yakuza 0 (gerçi bu exl. olma özelliğini de kaybetti ama neyse) haricinde hiçbiri için dedikleri kadar var ağbi demedim ben de şahsi görüşüm olarak. GoW, Last of Us, Horizon falan dahil bunlara.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Dharkan dedi:

Aynı mantıkla konsol exclusive olmasa bu kadar itin götüne sokulmazdı diyorum o zaman. Bayağı sıktı artık her oyunda aynı muhabbeti yapmanız.

Batman'ı oynamadığım için hikaye karşılaştıramam ama iki karaktere eşit uzaklıkta olan birinin bu oyunu sevmesi Batman'in karanlık atmosferini sevmesinden daha yüksek olasılık.

örümcek adama ölüyorum, betmenden nefret ederim

arkham asylum ve city bu oyunu sikip atar
MuhallebiMuhallebi
Üye
Beyler bu oyun "kendi çapında" iyi bir oyun olarabilir ama LÜTFEN arkham serisi gibi bir seriyle aynı kefeye koymayın. Kalite konusunda arkham gerçekten yok eder bu oyunu.

Spiderman oyununun iyi yanları vardı. Arkham oyunlarının her tarafı mükemmeliyetti (knight biraz değildi).
BenjaminBenjamin
Üye

. GoW da böyleydi, Darksiders 2'nin ezik klonu gibi oyundu gameplay açısından, yere göğe sığdırılamadı. Exc. olunca milletin donlar yere çakılıyor nedense.

Oha. Şu sıra darksiders2 oynuyorum, oyun bildiğin Gow'un çakması tadında. Böyle saçma bir yorum görmedim.

Gow'u ilk defa bu sene çıkan bir oyun mu sanıyorsunuz anlamadım ki
discussioncontroller