Resident Evil 7
RidygoRidygo
Üye
MrClown dedi:

Oynadikca sogumaya basladim.

Beğenenler: Feyling

AstusAstus
Üye

ps4te nasıl oyun? almayı düşünüyorum çünkü

1080p 60fps

kontroller gamepad'le çok iyi duruyor. lakin aksiyon anında ani trepki veremediğin için normalden daha çok tırsıyorsun (gerçi pek de dezavantaj değilmiş, düşündüm de).
RedBeardRedBeard
Üye
Benim pc yetmez bunu oynamaya o yüzden Sinan abinin videodan bakıyorum da oyuna, çok tırstırıcı yahu.

Edit: Gore seviyesi oha...
Eddard StarkEddard Stark
Üye
Son 2 saati falan daha çok RE4'e benzemiş denilebilir. Oyun sonunda baştaki sürpriz elementi kaybolunca oyunun temposu düşüyor biraz. Plotu anlamaya başladıkça daha az geriliyorsunuz ama hikaye anlamında RE serisine olan bağlar ortaya çıkıyor.

9.5/10 çalışır

Oyunu da bir MrClown grafiğiyle özetlersek şöyle bir şey olur
image

Beğenenler: Utku Çakır

RidygoRidygo
Üye
6. saate ulaştım soğuma, sıkılma gibi hisler oluşmadı. Aksine daha da keyifli hale geldiğini düşünüyorum. Başlardaki büyülenmenin verdiği zevk stabilleşiyor tabi ama düşmüyor.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bu oyun VR ile çok güzel oynanır.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
RidygoRidygo
Üye
10 Saat oynamış bulunuyorum.

Son bölüme geldim büyük ihtimalle ama daha bitmedi. Oyun ilerledikçe kötüleşmiyor. Burada yanlış anlaşılma olmasın. Ortama, olaylara, karakterlere ve düşmanlara alışılıyor bir noktadan sonra. Alışma olduğu için oyunun başındaki "Lan ne güzel yapmışlar yaa" kafası bitiyor doğal olarak.

Nasıl ki yıllar geçtikçe daha gerçekçi grafikler sıradan ve standart gelmeye başlıyorsa bunda da o etki oluyor.

"Soğuma" yanlış bir terim gibi o yüzden. Ama kişiden kişiye değişir tabi. Hikayeden beklediğini bulamadığı için soğumuş olabilir MrClown.

Kendi adıma geçirdiğim 10 saatin dolu dolu geçtiğini ve büyük keyif verdiğini söyleyebilirim.

Steamdeki ekran görüntülerim burada.
RidygoRidygo
Üye
Oyun kırılmış bilginize.
rubyredrubyred
Üye
dün gece sinan akkol'un videolarından izlemeye başladım da (oynamaya totom yemez) çok hoşuma gitti. izlediğim kadarıyla herb dışında resi ile bir alakası yok gibi duruyor. nasıl bağlayacaklar merak ediyorum.
discussioncontroller