Resident Evil 7
DemifiendDemifiend
Üye
Oyun %100 resident evil. 4-5-6'dan daha resident evil hatta.
Dün gece yedi buçuk saatte bitirdim. Puanım 9.
Öyle çok korkutmadı, hatta tam kıvamındaydı benim için. Her yeri inceledim ama öyle çok korkudan sağda solda beklemediğim için çabuk bitti sanırım. Hatta evdeki karakterlerden saklanma kısımlarında gerilmekten çok eğlendim.
Bir kaç plot hole ve sonuca bağlanmayan kısımlar dışında oldukça beğendim.
JulianneJulianne
Üye

Beğenenler: Ridygo

RidygoRidygo
Üye
Resident Evil NET istatistik konusunda biraz sıkıntılı sanırım. Kendi sürelerime bakıyorum garaj fightini temizlemem 3 saat sürmüş yazıyor, mutated fight 2 saat. Saçma sapan bir karışıklık var ortada. Oyunu normal zorlukta 2:30 saatte bitirmiştim üstelik 3 saat yazması tümden saçmalık olmuş.
AdmiralKizaruAdmiralKizaru
Üye
Demifiend dedi:

Oyun %100 resident evil. 4-5-6'dan daha resident evil hatta.
Dün gece yedi buçuk saatte bitirdim. Puanım 9.
Öyle çok korkutmadı, hatta tam kıvamındaydı benim için. Her yeri inceledim ama öyle çok korkudan sağda solda beklemediğim için çabuk bitti sanırım. Hatta evdeki karakterlerden saklanma kısımlarında gerilmekten çok eğlendim.
Bir kaç plot hole ve sonuca bağlanmayan kısımlar dışında oldukça beğendim.

Dostum plot hole'lardan bahsedermisin biraz, şey için soruyorum belki files'larda yada creditsdeki yazılarda cevabı olan bişeydir ve görmemiş olabilirsin diye.

DemifiendDemifiend
Üye
Spoiler:
Örneğin ölümsüz olmalarına rağmen, ölümsüz olmalarına rağmen diğer karakterleri serumla vs. öldürmemize rağmen neden Marguerite'i sadece silahla öldürebildik, serumu Zoe'ye verince Mia nasıl gemiye geliyor, Mia'ya verirsek Umbrealla askerleri evde kimseyi bulamadık diyor, Zoe nereye kayboluyor? Hatırlamadığım başka şeyler de vardır. Sonuca bağlanmıyor dediğim kısım da Lucas'a ne olduğu.
RidygoRidygo
Üye
Demifiend dedi:

Spoiler:
Örneğin ölümsüz olmalarına rağmen, ölümsüz olmalarına rağmen diğer karakterleri serumla vs. öldürmemize rağmen neden Marguerite'i sadece silahla öldürebildik, serumu Zoe'ye verince Mia nasıl gemiye geliyor, Mia'ya verirsek Umbrealla askerleri evde kimseyi bulamadık diyor, Zoe nereye kayboluyor? Hatırlamadığım başka şeyler de vardır. Sonuca bağlanmıyor dediğim kısım da Lucas'a ne olduğu.

Katılıyorum. Aynılarını kendime sorup duruyorum. Oyunu 4 kere bitirdim ama bu soruların cevabını bulamadım.

DLC'lere saklıyor olabilirler.

Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
Spoiler:
dlclerde redfield'ı yöneteceğiz bence.
RidygoRidygo
Üye
Oyunun sonunda öyle olacağı yazıyor zaten.
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Bahsettigim Resi yazimin linkini atiyorum. Neden bir hayal kirikligi olduguna degindim.

http://oyungezer.com.tr/haber/47546-resident-evil-7-beni-neden-hayal-kirikligina-ugratti
RidygoRidygo
Üye
Ne hayal ettin de hayal kırıklığına uğradın bu kadar? Seri zaten ölmüştü ona rağmen harika bir oyunla geri döndü. Ne kadar memnuniyetsiz bir toplumuz.

Kim ne kusur bulabilir ki diyordum bulmuş adam valla helal olsun :)
discussioncontroller