Resident Evil 7
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Ben de dört saat oynadım, atmosfer muhteşem, gerilim yüksek seviyede fakat demoyu oynayıp da bu oyundan Penumbra, Amnesia veya Outlast tarzı bir oynanış beklemeyin. RE7 daha çok Alien: Isolation gibi olmuş. Normal zorluk seviyesinde (ki ilk oynadığınızda seçebileceğiniz en yüksek zorluk seviyesi) oyun bana mermi atıyor resmen. Inventory'yi geçtim, stash bile doldu taştı.
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
Lirik'i izledim biraz da, hikaye ciddi anlamda merak uyandırdı bende. Uzun bir süre sonra cidden güzel bir RE yaptılar sanırım.
__skytalker____skytalker__
Üye
Oyun çok güzel tamam da ne kadar RE? Geriliminden bahsetmiyorum, hikaye ne kadar bağlı, 7 denecek birşey var mı? Zombi, yaratık durumu nedir? Virüs muhabbeti var mı? Spoiler'da yazsanıza bi oynayanlar merak ettim.

Beğenenler: sıneyk

RidygoRidygo
Üye

Oyun çok güzel tamam da ne kadar RE? Geriliminden bahsetmiyorum, hikaye ne kadar bağlı, 7 denecek birşey var mı? Zombi, yaratık durumu nedir? Virüs muhabbeti var mı? Spoiler'da yazsanıza bi oynayanlar merak ettim.

Hikayede o kadar ilerleyemedim henüz ama sağda solda bulduğumuz notlarda

Spoiler:
Kişi listeleri ve karşılarında Dönüştü, Öldü gibi ifadeler var. Yine aynı şekilde notlarda kampçı genç 3 gün dayanabildi sonra dönüştü vb deneysel notlar görülüyor. Virüs muhabbeti var gibi yani. Ev sahiplerinin olayı çok merak uyandırıcı. Yeni nesiller sanırım.

dodgerdodger
Üye
eski re bağlantısına hitaben, wikiden oyunun sonunu okudum;

Spoiler:
umbrella corp helikopteri falan varmış
YigitilhanYigitilhan
Üye
ps4te nasıl oyun? almayı düşünüyorum çünkü
__skytalker____skytalker__
Üye
RE kısmı tamam da 7 olacak ne var hikayede onu merak ediyorum. Korsan körfezine düşerse oynarım artık çok övüldü.
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
Tam olarak 7 değil zaten ya. Serinin 7. oyunu da, anladığım kadarıyla bir origine dönme olayı var. Afişlerde 7'yi yazının içine yedirmeleri, ya da Biohazard'ın yanına 7 yazmamaları falan onu düşündürttü.
salih32salih32
Üye
videolardan izlediğim kadarıyla spinoff gibin bişey
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Oynadikca sogumaya basladim. Portal icin bir yazi hazirliyorum, oyunu bitirip yazacagim. Buraya atarim linki isterseniz bakarsiniz.

Beğenenler: Neal Caffrey, Astus

discussioncontroller