xbox 360 nasıl
YasinakcilYasinakcil
Üye
Beyler xbox 360 almak istiyorumda sizce memnun kalirmiyim.Ben az çok araştırdım ama varsa xbox kullanicilari bi yorumlarmisiniz deneyimlerinizi.
RidygoRidygo
Üye
Sıçırtık bir cihaz. PS3 alırsan çok daha memnun olursun.
PiyanistPiyanist
Üye
Xbox 360 güzel cihazdır. Ama bu saatten sonra alınmaz. Ne ps3 ne de x360 alınmaz aslında. Oyunları zaten remasterla günümüze uyarlandı. Ama bütçem yetmez yeni nesile diyorsan ps3 ve x360 a özel oyunları kıyasla hangileri senin zevkine uyarsa ona göre al. Ama dediğim gibi eski nesil konsol bu saatten sonra alınmaz.

Beğenenler: Dharkan

DharkanDharkan
Üye
Cidden ya, çok canavar oyuncu falan değilseniz almayın, hiç heveslenmeyin bile hatta. O parayı verip üstüne bir de hayal kırıklığına uğramayın boşuna.
PiyanistPiyanist
Üye
Aynen dharkan. Amd zaten ps4 ve xbone ayarında apu lar çıkaracak bu yılın sonu ya da 2017 nin başında. Çok ucuza öyle bir sistem toplayıp hem güncel, hem de eski güzel oyunları temiz bir performansla oynamak çok daha mantıklı bir tercih olacaktır.
YasinakcilYasinakcil
Üye
Pc var ama abimle kullaniyoz ondan ben ayri bi konsol aliyom ve bütçem 300 350 2. El alcam ama ne alim karar veremedim
PiyanistPiyanist
Üye
Pc varsa xbox 360 ya da one almana gerek yok.Microsoft zaten tüm oyunlarını pc ye çıkartacak.
YasinakcilYasinakcil
Üye
Sence 5 ay biriktirip yeni nesil konsol alsammi değermi sence yoksa değmezme bu arada lise 3 e geçtim sayısala gitcem cok zaman kalirmi bana
DharkanDharkan
Üye
Alma diyoruz soruyorsun inatla

çok istiyorsan al o zaman ne diyelim yani, on yıllık konsol

Beğenenler: NeOzguR, Piyanist

SwooshSwoosh
Üye
trollüyor yaw
PiyanistPiyanist
Üye

Sence 5 ay biriktirip yeni nesil konsol alsammi değermi sence yoksa değmezme bu arada lise 3 e geçtim sayısala gitcem cok zaman kalirmi bana

Senin üzerinden böyle kafası karışan arkadaşlar için de yazıyorum.Artık konsollara eskisi gibi yılda 5 tane A++ konsol aldıracak oyun çıkmıyor ve de çıkmayacak.Çünkü oyun yapım maliyetleri milyonlarca doları buluyor.Ne sony ne de ms artık bu maliyetlere yanaşmak istemiyor.Konsol alacak arkadaşlar bunları göz önünde bulundursun.Artık konsollar pc nin çok güzel güncellenebilir ve inanılmaz ucuz gpu teknolojileriyle yarışamıyor bu yüzden ara konsollar çıkacak çünkü pc ye göre çok geride kalıyorlar.Ülkemizdeki ekonomik durumları ve kendi durumunu da göz önünde bulundurarak tercihinizi yapın.Az da interneti kullanın arkadaş.Bunca twitch,youtube var artık oyunların ne kadar iyi ya da kötü olduğu kabak gibi ortada.Konsollar içinde durum aynı.

Ben senin yerinde olsam oyun moyun oynamam dersimi çalışırdım.O yollardan bizde geçtik,yaş oldu ebesinin gözü.Bir kere sıçtın mı,çorap söküğü gibi sıçmaya devam edrersin sınavlarda.Bir anda kafalarına göre sistemi değiştiriverirler bakmışsın,psikolojin iyice gitmiş.Temelini sağlam attın mı hiçbirşey olmaz.Otur dersine çalış,sonra oyun oynayacak çok zamanın olur.Zaten eskisi kadar hit oyun da çıkmıyor.O arada da para biriktirir güzel bir sisteme yetecek paran olmuş olur.
discussioncontroller