xbox 360 nasıl
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Bence xbox360 alınır. Hem konsol ucuzladı hem de oyunları inanılmaz ucuzladı. Daha önce oynamadıysan gayet mantıklı.

Yeni nesil konsol demek yeni oyun demek ve konsol oyunları inanılmaz pahalı. Gerçi PC oyunları da neredeyse konsol oyunları ile aynı paralara çıkmaya başladı ama hala konsol oyun fiyatları ile yarışamazlar.

Bende var(kardeşimin) Xbox 360 ve gayet memnunum. Oyunları da ucuzladığı için 3'er 5'er topluyorum bulduğumda.

Dikkat etmen gereken tek detay kolları kablosuz al ve en az 2 tane al. Çoğu zaman ikinci el dahi olsa tek kol ile geliyor cihaz, fakat oyunların çoğu iki kişi oynayınca keyifli oluyor. O yüzden iki kol almayı unutma.
PiyanistPiyanist
Üye
Eski nesil konsollarda 2010 sonrası ve öncesi bir sürü oyunda stuttering , ciddi fps düşmesi vs problemleri vardır.Ben x360 'a bedavaya zaten gelen çoğu oyunu steam de ucuzladı mı,sırf bu sorunlardan illalah dediğim için gittim bir daha aldım.Bunları göz ardı etmesin kimse.Bir darksiders 2,borderlands 2,dark souls,Bf3,Bad company 2,far cry 3,deus ex:hr gibi oyunlarda bu sorunlar vardır.

Neyse ya,denecek herşeyi dedim,amd nin gelecek nesil ps4/xboxone ayarında performans verecek apularını beklemek de bir tercihtir,10 senelik üretimi durmuş konsolu almakta bir tercih.Herkes kendine uygun noktada dilediği sistemi alsın.Ne diyelim.

Beğenenler: Dharkan

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
image

Beğenenler: Feyling

FeylingFeyling
Üye
Peş yüs verin lan :'(
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
300 yapsalar alırdım. :DD
FeylingFeyling
Üye
Donanım haber ölücüleri süpürecek bunları diye odamda üzüntü içinde oturuyorum :(

Beğenenler: MAVİSAKAL

PiyanistPiyanist
Üye
Bu ay Forza Horizion 1 ve Mirrors Edge'de var gwg da .Bedava oyunları da ekleyince güzel paket olmuş.500lük makinayı daha uygun fiyattan bulmak zor.Bim'den Scorpio atılımı bekliyorum. :D Phill ilen anlaşsınlar.

Beğenenler: MAVİSAKAL

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bugün Bim'e gittim ve konsolu sordum. Öyle bir şey gelmedi dediler. Zaten kapıda da afişi yoktu. Ya İstanbul ve çevresine dağıttılar ya da fake'di.
PiyanistPiyanist
Üye
İstanbul'da dağıtılmıştır.
discussioncontroller