Pokémon GO
Nuvole BiancheNuvole Bianche
Üye
ben bıraktım yav son güncelleme ile. zaten hile ile bilgisayardan oynayan bir arkadaşım da moralimi bozdu, cp'si 1400-1500'ün altında olanları artık almıyorum bile falan demişti
PotterPotter
Üye
^
salih32salih32
Üye
O eevee evolve etme olayı bi kerelik değil yav ben iki vaporeon bi flareon bi jolteon yaptım. İsmi değiştirdikten sonra bi kapat aç yapmak gerekiyordur belki oyunu.

Bi kerelikse de çok şanslıyım hep istediğim pokemonlar gelmiş : D

Büdüt : yeni update de gelmiş

http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-33-0-release/pokemon-go-0-33-0-android-apk-download/
Spoiler:

- Added a dialog to remind Trainers that they should not play while traveling above a certain speed; Trainers will have to indicate they aren’t the driver
- Fixed a bug that prevented ”Nice,” ”Great,” and “Excellent” Poké Ball throws from awarding the appropriate XP bonuses
- Enabled the ability for Trainers to change their nickname one time, so please choose your new nickname wisely
- Resolved issues with the battery saver mode on iOS and re-enabled the feature
- Other fixes

Bi de nearby yerine sightings gelmiş etrafında 5 pidgey varsa 5 tane pidgey gözükmüyor bu sekmede bi tane gözüküyor

Yumurtadan çıkan pokemonlar journal kısmında gözüküyormuş artık
FirewingFirewing
Üye
-Yumurtadan çıkan pokemonlar genelde dışardan yakaladıklarınızdan daha kaliteli oluyor. IV (Individual Value: attack, defense, stamina) değerleri de dahil.

-Her top atışınızda oyun o pokemonu yakalama ihtimalinizi baştan hesaplar. Great ball yakalama şansınızı 1.5 kat, ultraball 2 kat ve berry atmak da 1.5 kat arttırır. Buradan yola çıkarak, bir skörtıl ı yakalama ihtimaliniz %10 ise;

*great ball attığınızda bu %15'e
*berry atıp üstüne ultra ball attığınızda %10x1.5x2 den %30 a çıkar.,

-Eevee evrimi için o isimler bir kez kullanılabiliyor. Salih sen bayağı ballıymışsın :)

-Pidgey, weedle ve caterpie mass evolution malzemesi. Lucky egg açıp 30 dk boyunca yapabildiğiniz kadar yapın. 55-65 arası yapılabiliyor.

-Gym lerin katkısı gold evet ama bence stardust daha önemli. Eğer cidden 6 gündür bi ton pokemonun gymlerde duruyorsa bu bayağı faydalı bir şey. Zira merkezi yerlerde bir gym i 10 dk dan fazla elinde tutmak imkansız, istersen mewto koy. Gold un en efektif kullanılabileceği şey de incubator bence. Oyunda ilerlemenin en kolay yolu yumurta çıkartmak çünkü. Kaliteli pokemon+güzel exp (5km lik yumurta = 500 xp, 10 luk = 1000 xp)+ fazla şeker.

-Ekstra bilgi : Ziyaret ettiğiniz her 10. pokestopta (10. dan önce aynı pokestop u iki kez ziyaret etmezseniz, hepsi farklı olursa yani) 6+ item ve 100 xp (50 üstüne +50 bonus) veriyor. Bazen pokestoplardan 7-8 tane top çıkmasının sebebi o.

Yeni tracking sistemine gelince

TR de şu an bir değişiklik yok,sadece nearby yerine sightings oldu ve ot resmi geldi. Radar daha sık güncelleniyor. Üçgen metodu yapmak zorundayız bulmak için. Ancak pilot bölgelerde (ör:San Fransisco) şöyle bir uygulama mevcut:

image

Sightings kısmına ek olarak bir de nearby tab ı var. Bu tabda 500 m yakınınızdaki pokestopların çevresindeki pokemonları direkt görebiliyorsunuz.

Beğenenler: drouzzin

kurtkapankurtkapan
Üye
hee bak onu öğrendiğim iyi oldu. bi kere 5 normal 2 great 1 super ball çıktı sdsfsd

ya, kaç gündür çapada işim var hastanede sabahtan git gel yapıyorum. eminönünden tramvaya binip çapaya gidene kadar rahat 20-30 stoptan geçiliyor. geri dönüşü de aynı. yani 1 saatte 50-60 stoptan geçiliyor. rahat 100 top geliyor

sultanahmette havuzun ora da güzel, hem gölge hem olabildiğince stopu gören bi bank bulunca
__skytalker____skytalker__
Üye
FirewingFirewing
Üye
Spoiler:
image

It's not about winning. IT'S ABOUT SENDING A MESSAGE!

Beğenenler: drouzzin, Nesteress

DharkanDharkan
Üye
Ash pokemon liginde finale çıktı lan. Hem de milletin götünden kan alarak. XYZ sezonunu iyi ki izlemişim, çok canavar bölümler yapmışlar.
salih32salih32
Üye
Pikaçu ile tyranitarı yendi yav. Kaç level oldu Pikaçu 500 falan olmuştur
drouzzindrouzzin
Üye
İnsanların Valor-Mystic merakı yüzünden oyundan soğudum. Tamamen "sarı kız rengidir" diyerek valor ya da mystic seçenlerle dolu etrafım.

Zaten hileli olduğu aşikar olan 2389CP'lik Dragonite'ı koyuyorlar gym'lere, 219'luk Drowzee'm tek yiyor sonra. Zaten dövüş sistemini hangi akla hizmet gerçek zamanlı yaptılarsa... Pokken oynuyor gibiyim. Telefonum yavaş olmasa bile dövüş kazanabileceğimi sanmıyorum. Hilenin gözüne gözüne vurup bütün gym'lere 5000'lik mewtwo koyucam en son, o olacak.

Bot varmış bu arada, kendi geziyormuş, pokemon topluyormuş, pokestop'lara uğruyormuş... "Dün açtım, bugün level 23 oldum." dedi bana anlatan eleman. Yarın bununla hava atacak bi de...
discussioncontroller