2016 En Çok Beklenen Oyunlar
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Yanlış hatırlamıyorsam Aralık ayında da Dead Rising 4 ve yeni South Park oyunu geliyordu.
RidygoRidygo
Üye
MrClown dedi:

No Man’s Sky ?
ReCore ?
Forza Horizon 3 ?

Ayrıca Ekim tam deli işi olmuş yine. Oyun dünyası şu yılın son üç ayına oyunları sıkıştırmayı kesse keşke. Oyunları arenanın içine atıp birbirlerine kırdırıyorlar. Oyunları öğrencilerin okulun bittiği yaz dönemine daya işte.

Ayrıca Ekim tam deli işi olmuş yine.
Oyun dünyası şu yılın son üç ayına oyunları sıkıştırmayı kesse keşke.
Oyunları arenanın içine atıp kırdırıyorlar birbirlerine.
Oyunları öğrencilerin okulun bittiği,
Yaz dönemine daya işte.

Şiir yapayım dedim :P
RidygoRidygo
Üye
Ha bu arada ReCore, "bizde niye yok?" düşüncesiyle yapılmış bi xbox versiyonu Ratched and Clank olacak bence. Ama dandik olacak tabiki.

Bitane gameplay izlemiştim çok kötüydü.
FeylingFeyling
Üye
Recore'u bence çıktıktan 5 sene sonra hidden gem diye anacaklar. Xbone not relevant hale düştüğü yıllarda da herkesin ilk Xbox'daki Kameo, Otogi gibi "off çok iyiydi" diye andığı oyun olacak (Kehanet at izi kalsın)

Efektleri oynanış videolarında rahatsız edici gözükse de back tracking'i keyifli olursa güzel bir şey olacak bence. Oynanışa 4-5 robotun özelliklerini kullanmaktan daha fazlasını katması gerekiyor sanki.
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
ReCore'un videolarını izledim evet animasyonlar falan biraz kütük duruyor ama nedense benim hoşuma gitti. Sebebini bilmiyorum ama ilginç bir cazibesi var.

Beğenenler: Feyling

RidygoRidygo
Üye
Bilemeyecem. Çok sıradan ve sıkıcı bir platform bölümü izlemiştim. Klasik fabrika içerisinde makinelerin orasına burasına tutunarak yol bulma işleri. Animasyonlar çok sıkıcıydı. Ortamı hissettiremiyordu. Donuk görünüyordu oyun. Hikayesi yüzünden olur hidden gem olursa da.

Günümüzde çok eski oyunları açıp oynadığımızda hala o "oynanabilirliği" sağlayan şey animasyonların yumuşaklığı ve kalitesidir dikkat ederseniz.

* Sands of Time
*Crash Bandicoot
*Beyond Good & Evil
*Mafia

...gibi oyunlar örneğin.

Beğenenler: keldorn_thepaladin

salih32salih32
Üye
recore ile ilgili tek iyi şey

RidygoRidygo
Üye

PazarlamacıPazarlamacı
Üye
Dishonored 2 geliyor mu? Abovvvv!
demirprometheusdemirprometheus
Üye
Gran Turismo ertelendi, ama 2017'den önce çıkacak yine de.

Tek beklediğim The Last Guardian. Hatta son 10 yıldır tek beklediğim oyun.
discussioncontroller