ingilizce
YasinakcilYasinakcil
Üye
Öncelikle herkese merhaba...
Lise 3 e geçtim ama hala ingilizcem berbat kursa gitmem zor çünkü memlekete falan gidecem acaba evde nasil ingilizce öğrenebilirim
Bunun bir pratik yolu varmıdır.şimdiden teşekkürler...
rubyredrubyred
Üye
xbox 360 alıp, oyunlardan öğrenebilirsin.

Beğenenler: Astus, Dharkan

FreudFreud
Üye
Önce şu kitabı al, Bilal'e anlatır gibi Türkçe bir şekilde grammer anlatıyor. http://bit.ly/290x5GQ
Bunun yanında tr.duolingo.com'a üye ol, sıfırdan başlayıp ufak ufak ilerle.
En önemli kısım ise seviyene göre okuma kitabı alıp düzenli olarak okuman.Okumadan asla olmuyor.Sana tavsiyem de okurken yeni öğrendiğin kelimeleri a4'e yazıp saklaman.Öğrendiğin kelimenin eş ve zıt anlamlısını biliyorsan yanına yazman.Bellek için çok iyi oluyor.Sonra bu notları ara sıra tekrar et.

Düzenli olarak böyle yaparsan günden güne rahatlıkla geliştiğini göreceksin.

Beğenenler: maviasura

SammySammy
Üye
YasinakcilYasinakcil
Üye
Sağplun beyler/bayanlar
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Öncelikle herkese merhaba...
Lise 3 e geçtim ama hala ingilizcem berbat kursa gitmem zor çünkü memlekete falan gidecem acaba evde nasil ingilizce öğrenebilirim
Bunun bir pratik yolu varmıdır.şimdiden teşekkürler...

internetten şunu araştır "lingusta". Baya başarılı evde kendi başına öğrenim için.
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
YouTube'da engvid kanalı gayet güzel anlatıyor.

Duolingo ve Memrise'da ücretsiz olarak en iyi alternatifleri. Bu programlardaki dil kursları gönüllü kişiler tarafından hazırlanıyor.

Lingusta'ya alternatif olarak Rosetta Stone'da gayet iyi ama fiyatları biraz tuzlu, malum yerlerden bulma şansın var.

Tabi bu programların üstüne kendin çabalaman lazım.
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Kapalı çarşı diyeceğim ama arkadaşıma göre babasının ingilizcesi kötü.
ultimate_35ultimate_35
Üye
eline telefon al bilmediğin kelimeleri çevirip öğren yada sözlük al dicem de çok ağır kalır en iyisi uygulama indir ve telefon kullan
dodgerdodger
Üye
Wow oyna

Beğenenler: keldorn_thepaladin

keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Ben pushing daisies ile geliştirdim.
discussioncontroller