Oyungezer 105 - Temmuz 2016
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
image

OYUN SEVDİĞİMİZ İÇİN BİR KEZ DAHA ŞÜKRETTİK!
"E3 2016" Dosya Konusu

GİTTİK, OYNADIK, İNANILMAZ GAZA GELDİK!
Battlefield 1 Ön İncelemesi

TABANVAY ASLINDA KULLANIŞLI BİR ARAÇ
Mirror's Edge: Catalyst İncelemesi

DUYDUĞUMUZA GÖRE ARANIZDA "DERİN" OYUNLARI SEVENLER VARMIŞ
Hearts of Iron IV İncelemesi

"YA RESİ MEKÂNLARINDA GEÇEN AKSİYON İŞTE, İYİDİR KESİN"
Umbrella Corps İncelemesi

SİZİ DEDEKTİF GİBİ HİSSETTİREN DAHA İYİ BİR OYUN YOK
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

THE WITCHER 4 DESELERDİ HİÇBİRİMİZ İTİRAZ ETMEZDİK
The Witcher III: Wild Hunt - Blood and Wine DLC İncelemesi

İNCELEMELER
35MM
Airport Madness 3D
American Truck Simulator: Arizona
Anima: Gate of Memories
Dangerous Golf
Empire TV Tycoon
Hard Reset Redux
Hearts of Iron IV
Lumo
Mirror's Edge: Catalyst
Seraph [Erken Erişim]
Shadwen
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
SteamWorld Heist
Stranger of Sword City
Table Top Racing: World Tour
Tales from the Void
The Dope Game
The Witcher III: Wild Hunt - Blood and Wine
This War of Mine: The Little Ones
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan
Umbrella Corps

E3 DOSYASI
Battlefield 1
Call of Duty: Infinite Warfare
Days Gone
Dead Rising 4
Death Stranding
Deus Ex: Mankind Divided
Dishonored 2
FIFA 17
Final Fantasy XV
For Honor
Forza Horizon 3
Gears of War 4
Ghost Recon Wildlands
God of War
Gran Turismo Sport
Halo Wars 2
Horizon: Zero Dawn
Injustice 2
Inside
LawBreakers
Mafia III
Mass Effect Andromeda
Mount & Blade II: Bannerlod
Nier Automata
Persona 5
Pokémon Go
Pokémon Sun & Moon
Prey
Quake Champions
Resident Evil VII
Scalebound
Sea of Thieves
South Park: The Fractured But Whole
Spider-Man
State of Decay 2
Steep
Tekken 7
The Last Guardian
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Vampyr
Watch_Dogs 2
We Happy Few

ve çok daha fazlası...
BBİ'de Hellblade, Son Jeton'da Vampire the Masquerade: Bloodlines, Zoom'da Suicide Squad, Anime'de Kabaneri, Retrospektif'te Muhammed Ali...

iOS platformu için Oyungezer App'i:
https://itunes.apple.com/us/app/oyungezer/id1048116372?mt=8&ign-mpt=uo=2

Android platformu için Oyungezer App'i:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magzter.oyungezer

Web'den okurum diyenlere Magzter sayfası:
http://www.magzter.com/TR/Seti-Media/Oyungezer/Entertainment/

Beğenenler: tersadam, puraxays, ParaDise, mit1980

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Yeni aydan herkese selamlar,

Bir aksilik olmazsa Temmuz sayısını Salı gününden itibaren etrafta göremeye başlayacaksınızdır. Dijital versiyonu ise yarın çıkmış olacak.

Yalnız abonelerimize kötü bir haberim var: Bayram tatili boyunca kargolar çalışmadığı için derginiz size bayramdan sonra ulaşacak. Elimizden bir şey gelmiyor maalesef, tatilin ay başına denk gelmesi çok kötü oldu...

Onun dışında... İyi okumalar dileyeyim şimdiden. Olumlu-olumsuz her türlü yorumunuzu buralardan eksik etmeyiniz.

GrieverGriever
Üye
Kapat güzel, içerik daha güzel.
tersadamtersadam
Üye
E3 icin alinir
samko
Üye
canım dergim benim sende olmasan..e3 dosya konusu ve incelemeler için sabırsızlanıyorum:):)
HachikoHachiko
Üye
Fiyat politikanız devam ettikçe dergiyi satın almayacağım takip eden arkadaşlar için keyifli bir sayı olmuştur umarım :-)
NeOzguRNeOzguR
Üye
Fiyat politikası neymiş? 12 lira olması mı? Yıllaaaaaar yılı 7.9'dan satılmış ama artık bu şekilde kesinlikle satılamayacak bir boyuta ulaşmış bir dergiyi fiyatı için takip etmemek ilginç. Hâlbuki üstelik abone olunca da eski fiyatıyla aynı oluyor yıllık olarak.

Okuyucuların önüne sunulan güzel bir fırsat varken gidip de fiyattan şikâyet etmek fazla kolaycılık. Çoğu kimse öğrenci burada. Kimse 8 liradan 12 liraya yükselen "aylık" çıkan bir dergiyi alamayacak duruma gelmemiştir herhâlde. 8 lira veremeyen zaten 12 lira da veremezdi. 8 lirayı aylık veren seviyorsa cidden 12 lirayı da verir diye düşünüyorum. Üstelik dediğim gibi abonelik sistemiyle eski fiyat da varken ortada.
hebelehoohebelehoo
Üye
Kardeş sen de dergiyi eleştiren herkese atarlı giderli konuşuyorsun, ayıp oluyor biraz. Adama fazla geliyormuş ne var ki bunda bu kadar laf edecek?

Beğenenler: StarCross, Dharkan, Taxman

NeOzguRNeOzguR
Üye
Yav sen niye atladın olaya asıl? Öte yandan söylediklerimde hakaret yok birşey yok. Neyin atarını yapmışım? Aylık 12 liranın günümüzde bir dergi için fazla olduğunu düşünüyor arkadaş. Ben de ona OGZ'nin bunu keyfinden yapmadığını ama hâlâ 12 lira fazla geliyorsa abonelik sistemiyle yine 8 liradan alabileceğini, aksi hâlde fiyat hakkında getirmiş olduğu tüm eleştirlerin altının boş olduğunu düşündüğümü belirtiyorum.

Hayır zırt pırt zam yapan bir dergi olsa diyeceğim ki haklıdır. Ya da aylık 8 lira ile 12 liranın gerçekten çok bir farkı var mıdır? Vardır diyor. Eyvallah. Ama demek ki o biraz kolayına geliyor çünkü gerçek manada 8 lira verenin 12 lira da verebileceğine inanıyorum. Çünkü bu dergi hiç fiyat politikasında takipçilerini bile bile üzecek bir karar vermemiştir 7 senelik yayın hayatında. Zorunluluktan yapılan düzenlemelerin neticesinde "fiyat poltikanızdan dolayı takip etmiyorum" demek dergiyi sunanların sanki seçenekleri varmışçasına ortaya atılan bir durum.

Öte yandan yine abonelikle düşük fiyata geliyor papağan gibi tekrarladığım gibi.

Ekleme: Ha bu arada şeyi unutmuşum. OGZ tükandan alındığında dergi 10 lira. Hani aboneliğe tek seferde 96 lira vermek istemeyenler için eski fiyata oranla sadece 2 liralık bir artışla ücretsiz kargo ile kapıya geliyor dergi. Yapabilecekleri herşeyi yapmış valla adamlar. Reklamcı gibi savunduruyorsunuz valla. Aşırı(!) fiyat artışı olmadan alınabilecek herşeyi yapmış adamlar.

ozgur_d3
Üye
Devletten çok devletçi olmak diyoruz buna arkadaşlar. Fiyat pahalı mi evet pahalı peki alınabilecek seviyede mi evet alınabilecek seviyede bu durum pahalı olduğu gercegini değiştirir mi hayır değiştirmez. Bırakın insanlar eleştirsin her eleştiriye atlayıp gereksiz tartisma yaratmaya ve antipatik olmaya gerek yok. Ayrica kapak harika olmuş .
tersadamtersadam
Üye
Fiyat pahali gelebilir ama fiyat politikaniz kotu demek yanlis. Fiyat gayet normal. Dergi genelinde calisanlarin maasi, diger giderler, basim dagitim masraflari falan derken 12 lira belki yetmiyordur, ucucuna kar yapmadan dergiyi donduruyorlardir.

Fiyat politikaniz degismedikce diye baslayan cumle sanki 1 liralik seyi 12 liraya satiyorlarmis gibi bi anlama gelir ve protesto ediyor havasi katar. Potansiyel musteri kacirtirsin bu lafla. O yuzden yanlis yani bu cumlenin yazilmasi. Kime gore neye gore pahali? Starbaksta orta boy kahveye 12 lira veriyorsunuz. Orta boy dedigim bi su bardagi iste. Ben size daha iyisini ucuza yaparim, almayin o zaman.

Beğenenler: NeOzguR, tool, deepdark

discussioncontroller