Oyungezer 105 - Temmuz 2016
Curtis JamesCurtis James
Üye
Bayağıdır foruma girmiyordum. Demin niye girmediğimi hatırlayamayıp bir bakayım dedim de hemen anladım olayı.

Şu yazılan mesajlardaki üsluba bak yahu; ne kadar leşleşmiş burası. Donanımhaber forumlarındaki üslup bile daha seviyeli... Yazık, nereden nereye.
inciteeninciteen
Üye
Arkadaşlar cahilliğimi mazur görün ama temmuz sayısı neden sitede gözükmüyor ? Bayramdan sonramı eklenecek ?
PiyanistPiyanist
Üye
Fiyat artışı konusunda tepki görmenizin asıl nedini 5 yıl zam yapmamanız aslında.Yavaş yavaş artırıp,şimdi 12 tl den satsanız insanlar alışırdı ve tepki doğmazdı.Belki dergi 12 tl olduğu ay ani artış dolayısıyla satışlarınızda bir düşüş bile olmuştur diye tahmin ediyorum.Fiyatı bir anda 12 tl ye çıkartmak hataydı açık yüreklilikle konuşmak gerekirse.İnsanlar ''5 yıl bizi düşünüp,batmak pahasına zam yapmadılar'' demez,''bir anda 4 tl artış yaptılar'' der.Bizim insanımız kötüye daha çok odaklanır,empati kurmayı düşünmez

Onun dışında curtis james e de katılıyorum.Foruma bir bakılması,ayar çekilmesi lazım.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
inciteen dedi:

Arkadaşlar cahilliğimi mazur görün ama temmuz sayısı neden sitede gözükmüyor ? Bayramdan sonramı eklenecek ?

Evet aynen, şu an sipariş verseniz bile kargolar çalışmadığından dergiyi ulaştıramıyor olacağız, o nedenle.

Bu arada son dakikalarına denk geldim biraz ama; iyi bayramlar herkese ^_^

Beğenenler: Pomeron

tersadamtersadam
Üye
Uzun zaman sonra dergiyi aldim app kullanarak. Fiyat tartismalarini alevlendirmek gibi olmasin ama 5.50 (edit: 5.80mis)lira verdim ve cidden dusundurdu bu dergi hala nasil ayakta diye. Napiyonuz, okuyuculara ayriyetten gizlice oyunlarda kafa yapan haplar mi satiyonuz?

Beğenenler: ico_irg

mit1980mit1980
Oyungezer
tersadam dedi:

Uzun zaman sonra dergiyi aldim app kullanarak. Fiyat tartismalarini alevlendirmek gibi olmasin ama 5.50 (edit: 5.80mis)lira verdim ve cidden dusundurdu bu dergi hala nasil ayakta diye. Napiyonuz, okuyuculara ayriyetten gizlice oyunlarda kafa yapan haplar mi satiyonuz?

Bu iftira arka bahçemizdeki marihuana tarlası kadar kuru dostum...

image

Beğenenler: tersadam, ico_irg

tersadamtersadam
Üye
image

Beğenenler: ico_irg

tersadamtersadam
Üye
Utanmadin mi eeeeeyyyy furkan k. 4 puan verirken??!

Eren E. de gojira'yi yazmis galp<3<br />image

Beğenenler: edenknight, ParaDise, ico_irg, Aresny

RidygoRidygo
Üye
image

Doğrusu şöyle olmalıydı:

Yapım: Yasutaka Asakura

Dağıtım: Sony Interactive Entertainment

Platformlar: PlayStation 4
[OGZ]PUNISHER
Üye
Ayın 12'si oldu ne zaman gelicek seti dükkana ?
discussioncontroller