Black Panther
502502
Üye
Adamın amacını bile bile tehlikeli bölgeye girip cayır cayır yanmayı başarıyorsunuz DARWINÖDÜLLERİ
SamsonSamson
Üye
hebelehoo dedi:

Samson dedi:

Bu filmi niye cast yeterince diverse değil diye tepkilemiyorlar? 2 tane token beyaz adam var gerisi zenci.

Nerede asyalılar, nerede avrupalılar, nerede latinolar?

K U D U R U N

Bundan sonra bütün çizgi roman filmleri full zenci translarla çekilecekmiş K U D U R U N

O zaman sana bol şanslar hojam, sonraki kahramanı sen oynarsın umarım eki eki ehehe

Beğenenler: UnicornKnight

SamsonSamson
Üye
502 dedi:

Adamın amacını bile bile tehlikeli bölgeye girip cayır cayır yanmayı başarıyorsunuz DARWINÖDÜLLERİ

Delilik nedir biliyor musun dostum?

image

Beğenenler: MAVİSAKAL

hebelehoohebelehoo
Üye
502 dedi:

image
502502
Üye
Kaçıranlar için başlığın özeti:

image
kurtkapankurtkapan
Üye
akasyada izledim. nasıl izledim bilmiyorum gerçi, 16sında çıkacak diyor her yerde. kuzen görmüş bi yerden; daha dolmadan gidelim izleyelim dedik.

beğendim ben yaw. harika değil, bir winter soldier kalitesinde değildi. hikaye de öyle must have bir mevzu değil açıkçası; illa sinemada izleyin demem. rt'de dediği gibi %98lik bir film kesinlikle değil. özellikle aradan sonraki yarım saat bana çok sürüklenmiş hissettirdi.

lakin güzel bir aksiyon filmiydi. yan karakterleri sevdim, müzikler epey müqtü. kostümler, wakanda'daki sahne tasarımlı vb. harikaydı baya uğraşmışlar. beklentiyi ortalama tutar izlerseniz seversiniz bence
__skytalker____skytalker__
Üye
Güzel filmdi. Saçma sapan beklentilere girilmezse beğenilmemesi için bir sebep yok. Milletin abarttığı kadar yok tabiki onu da belirtem. Düşmanın tek artısı Jordan abimizin iyi oynaması, yoksa diğer gördüğümüz düşmanlardan bir farkı yok.

Ayrıca ırkçı diye ManApe'e kostüm giydirmeyen adamlar bütün film maymun sesleri çıkarttırdılar adamlara. Irkçılığın sınırlarını belirlemişler adeta.
QuendarthQuendarth
Mod
Man Ape'e kostüm giydirmemelerinin ırkçılıkla bir alakası yok bildiğim kadarıyla. İsmini telaffuz etmemeleriydi ırkçılıkla ilgili olan.

Düşmana iyi denmesinin sebebi de diğer çoğu MCU düşmanı gibi aşırı basit ve anlamsız motivasyonlarının olmaması. Çizgi roman filmlerinde iyi olduğu düüşünülen düşmanların çoğunun özelliği bu oluyor zaten.
iammarslıiammarslı
Üye
Zenci tayfa baya abartmış bu filmi, kesinlikle çok iyi film değil. Infinity War'a pek bir şey katmaması üzdü. Bir taş maş görseydik bari.
Spoiler:
Michael Jordan'ı ve Andy Serkis'i çok kolay harcamışlar, filmdeki en iyi oyunculardı.
__skytalker____skytalker__
Üye
Motivasyonu gayet basit, hatta daha basit olamazdı yani. Sadece oyunculukla farka tıyor yoksa aşırı düz bir kötü adam, yeterince üzerinde durulduğunu bile düşünmüyorum. Wakanda'ya daha çok yer vermişler ki memnunum açıkçası ama düşmanın bu kadar övülmesi gereksiz.

Man Ape kısmı da bildiğim maymun kostümlü siyahi birinin ırkçı olduğunu düşündükleri içindi.
discussioncontroller