Black Panther
dodgerdodger
Üye
çizgi roman kısımlarını bilmem de güzel filmdi yani. aksiyonu falan hoştu. yalnız ilk defa bir filmde bu kadar çok nigga gördüm. amistad bile nazi almanyası kaldı bi ara.
QuendarthQuendarth
Mod
Film ilk 4 gününde gelmiş geçmiş en yüksek gişe yapan 2. film oldu (Amerika için sadece, daha Asya'nın çoğunda gösterime girmediği için uluslararası sayılar belli değil) :D

Ayrıca Justice League'in tüm gösterim süresi boyunca kazandığı parayı geçti bile. İki sene öncesine kadar kimsenin adını bile duymadığı bir karakterin içinde hem Batman, hem Superman olan bir filme bu derece bir fark atması inanılmaz gerçekten.
kurtkapankurtkapan
Üye
niye böyle oldu ki yahu

aa zenciler, farklı bişi bu mu dediler ki. niye böyle ekstrem yani

filmi sindirince daha da sevdim ben btw. tekrar izleyebilirim. güzel film.
__skytalker____skytalker__
Üye
Filmin özel bir kalitesi olduğundan değil tabiki de, zenci hype'ı başka birşey değil.

Güzel film tabi yinede.
TriumvirateTriumvirate
Üye
Planet of Apes la bu film bildiğin.

Beğenenler: __skytalker__, Corax

rubyredrubyred
Üye
dün izleyebildim. güzel bir filmdi fakat ne kadar black panther filmi diyebilirim bilmiyorum. çizgi romanlardan tanımasam bile yorum yapabilirim diye düşünüyorum. adeta wakanda filmiydi bence ve bu haliyle beğendim. bir de şimdiye kadar izlediğim en iyi imax deneyimdi sanırım.
DemifiendDemifiend
Üye
ScreenX'de izlemek gibi bir gerizekalılık yaptım, siz yapmayın.
rubyredrubyred
Üye
Demifiend dedi:

ScreenX'de izlemek gibi bir gerizekalılık yaptım, siz yapmayın.

tanıtımlarında çok über duruyor. deneyimlerken yorucu mu ? kötü mü ?
DemifiendDemifiend
Üye
Hilltown Cinmaximum'da izledim o yüzden oradan konuşayım. Yan taraflarda perde yok direk duvara yansıtılıyor. Bu görüntüler de işlenmemiş, ham görüntüler. Renkler daha parlak falan. ve kalitesi daha düşük. Bu görüntüler salonda gereksiz bir aydınlatma yapıyor, perde daha da karanlık görünüyor. İlk sahneler gece sahnesi olduğu için ve oyuncular zenci olduğu için adamları seçmekte zorlandım.

Bütün film böyle gitmiyor tabi, manzara ve aksiyon sahnelerinde açılıyorlardı bir tek.

Kısaca reklamlara kanmayınız, kendimi sinema çekimi korsan film izliyormuş gibi hissettim.
CaturdayCaturday
Üye
film bok gibiydi

Beğenenler: Muhallebi, Samson

discussioncontroller