Gündem V.4
dodgerdodger
Üye
yav tl'de durmayın paranız varsa. bu kadar basit. ben eldeki dolarımı düzlemek için bugün makas açıkken 6.69dan alım yaptım. o halde bile %10 üstüne çıktı. şaka gibi.

Beğenenler: Dharkan

GunGun
Üye
Köşede azıcık bir param var benim de. Hoş zaman geçtikçe azalıyor ama en temizi gidip biraz altın almak olacak.
NoumenonNoumenon
Üye
RidygoRidygo
Üye
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Trabzon valilik yemeğinde yaptığı konuşmada "Milletimiz müsterih olsun. Sanayicilerimize sesleniyorum. Bankalara saldırarak oralardan döviz alma yoluna gitmeyin. Battık gittik işi sağlama alalım yoluna tevessül etmeyin. Ederseniz yanlış yaparsınız. Bu milleti ayakta tutmak sadece bizim görevimiz değil, sanayicinin tüccarın da görevidir. B planını C planını uygulamak zorunda kalırım bunu da böyle bilesiniz."
FaironFairon
Üye

yaw geri adım atar her zamanki gibi diyordum ama bu sefer cidden duracak gibi durmuyor, konuştukça konuşuyor

yanında cidden sane adam kalmadı sanırım

Yıllardır şişen egosu patladı sonunda sanırım.

Şu modda takılıyor.
NoumenonNoumenon
Üye
Rahat olalım arkadaşlar :)
"Dövizden TL'ye dönenlerin 12-48 ay içinde nasıl bir kazanç elde edeceğini göreceğiz"
https://tr.sputniknews.com/ekonomi/201808131034715930-yigit-bulut-doviz-tl-adim-kazanc/
RidygoRidygo
Üye
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
https://www.facebook.com/aksutvhaber/videos/666815313658483/UzpfSTEwMDAwNzkwNzQwMzczNzoxNjAwMDM5MzIwMTAyMTA0/

arka plana Pardus duvar kağıdı döşe, alttaki görev çubuğunu gizleme fonksiyonunu aktive et, sonra hüloğculara de ki "bakın biz Windows değil Pardus kullanıyoruz" :-D

Beğenenler: rubyred, 502

CoraxCorax
Üye
beyler dün gece türkiye cumhuriyeti tarihinin en büyük vurgunlarından biri yaşandı

halk bankası gece 22.45 sularında dolar kurunu 3,80 e çekti. yaklaşık bir 20 dakika yarım saat falan o düzeyde kaldı. sonra sistem alım satım işlerine kapatıldı.

birisi çok pis voleyi vurdu
TaxmanTaxman
Üye
Dün fark da yoktu bütün bankalarda alış satış arası, bugün yine 60-70 kuruş fark konulmuş.
discussioncontroller