Gündem V.4
dodgerdodger
Üye
Four Seasons Kuleli
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Kaçıranlar için.

Lan şuan ofisteyim izleyemiyorum, sinir oldum. Biri şu yayını kaydedip bi kenara atsın. Sadece sonuna bakabildim. Bu baya olay olur uzun zaman. Programda ne konuştular çok merak ettim.

Youtube'dan sildirirler bunu akşama kalmaz ben diyim.

Beğenenler: Pazarlamacı

hebelehoohebelehoo
Üye
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Kaçıranlar için.

Lan şuan ofisteyim izleyemiyorum, sinir oldum. Biri şu yayını kaydedip bi kenara atsın. Sadece sonuna bakabildim. Bu baya olay olur uzun zaman. Programda ne konuştular çok merak ettim.

Youtube'dan sildirirler bunu akşama kalmaz ben diyim.

Yarısına geldim ve dinlediklerim tüylerimi diken diken etti. Akşam devam edeceğim.
kurtkapankurtkapan
Üye
gayet güzel program olmuş şimdi bitirdim ben de

duymadığımız, bilmediğimiz şeyler değillerdi çoğu ama bu isimlerden duymak güzel oldu

ahmet hakan adam değilsin ya. o kadar belli ki "ajitasyon yapalım, bakın biz barıştık" mesajı vermek için çağrıldıkları. yer mi türk subayı bee
PazarlamacıPazarlamacı
Üye
Dün akşam seyretmiştim, Şimdi de youtube den indirdim. Oyun oynarkende dinleriz.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
CNN programını izlemeye başladım da 4 saat miş yuh. Ama mevzulara asker yönünden bakmak baya ilginç.
RedBeardRedBeard
Üye
Sadece komutanların konuşmasına odaklanırsan 4 saat adeta LOTR izler gibi geçiyor abi. Böyle bir yakıştırma yaptım zira gerçekten de epik bir program oldu her yönüyle.

-Sildim o kısmı fakat Ahmet Hakan konusunda şunu söylemem lazım, bölme şekli itici bence.

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Valla ben Ahmet hakana katıldım program boyunca. En azından şimdiye kadarki kısımda. Çünkü komutanlar mevzu ile alakasız şeyler anlatıyor. Özellikle profesör olan. Bir de yanındaki.

Feto ile veya darbe ile alakasız hikaye anlatıp duruyorlar.
creiGncreiGn
Üye

Valla ben Ahmet hakana katıldım program boyunca. En azından şimdiye kadarki kısımda. Çünkü komutanlar mevzu ile alakasız şeyler anlatıyor. Özellikle profesör olan. Bir de yanındaki.

Feto ile veya darbe ile alakasız hikaye anlatıp duruyorlar.

Ahmet Hakan musaade etse Tayfun Uzbay'in anlatmaya calistigi seyin Feto'nun da kimler tarafindan, neden desteklenebileceginin sebeplerinden biri oldugu gorulecek ama adam birakmiyor ki iki dakika.

Cemaatin onlarca yildir bu kadar seyi tek basina, kimseden destek ve akil almadan yapmadigi ortada.

discussioncontroller