Oyungezer 106 - Ağustos 2016
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
image

GÖZÜMÜZ YOLLARDA KALDI ILLIDAN!
World of Warcraft Beta İzlenimleri

GEÇİCİ BİR HEVES Mİ, OYUNCULUĞUN GELECEĞİ Mİ?
Sanal Gerçeklik Dosya Konusu

YENİ AVCILIK-TOPLAYICILIK ÇAĞI BAŞLADI
Pokémon GO İncelemesi

LIMBO'NUN YAPIMCILARINDAN BİR ŞAHESER DAHA
Inside İncelemesi

GÖRÜP GÖREBİLECEĞİNİZ EN PSİKOPAT OYUNLARDAN BİRİ
Zero Escape: Zero Time Dilemma İncelemesi

SÖYLENTİLER GİDEREK HARARETLENİYOR
Red Dead Redemption 2'nin Ayak Sesleri

BU SERİDEKİ AKSİYONUN TADINI DA HİÇBİR ŞEY VERMİYOR
Monster Hunter: Generations İncelemesi

İNCELEMELER
ArmA 3: Apex
Asemblance
Aurion: Legacy of the Kori-Odan
Brigador
Cradle
Dead by Daylight
Duskers
Enter the Gungeon
Final Fantasy: Brave Exvius
Fragments of Him
Furi
Ghostbusters
Inside
Klocki
Lego Star Wars: The Force Awakens
Lost Sea
Mighty No. 9
Monster Hunter: Generations
Necropolis: A Diabolical Dungeon Delve
One Piece: Burning Blood
Ori and the Blind Forest - Definitive Edition
Pokémon Go
RimWorld
Star Ocean: Integrity and Faithlessness
Street Fighter V: A Shadow Falls
The Technomancer
Trials of the Blood Dragon
VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action
Valentino Rossi The Game
Zero Escape: Zero Time Dilemma

VR DOSYASI
HTC Vive
Oculus Rift
Playstation VR
LG 360 VR
Gear VR
Virtuix Omni
Feelreal
Gloveone
Dexmo VR Glove
Roto VR

ve çok daha fazlası...
BBİ'de BioShock: The Collection, Oyun Kahramanları'nda Shigeru Miyamoto, Zoom'da Finding Dory, Anime'de Yaz Sezonu, Detay'da Reinhard ve Yang Wen-Li...

iOS platformu için Oyungezer App'i:
https://itunes.apple.com/us/app/oyungezer/id1048116372?mt=8&ign-mpt=uo=2

Android platformu için Oyungezer App'i:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magzter.oyungezer

Web'den okurum diyenlere Magzter sayfası:
http://www.magzter.com/TR/Seti-Media/Oyungezer/Entertainment/

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Herkese merhabalar,

Oyungezer'in dijital versiyonu bu gece ya da yarın gün içinde çıkmış olacak. Basılı versiyon ise henüz net değil, perşembe veya cuma diye tahmin ediyoruz.

Bir sürü şey oldu bu ay, onlardan da mütevellit biraz geciktik, kusurumuza bakmayınız. Önümüzdeki sayıyı mutlaka ayın 1'ine yetiştirmeye çalışacağız.

Yine de gayet güzel bir sayı olduğunu, dev isimlerin pek gözükmediği bir ayın sayısı olduğunu pek hissetmeyeceğinizi düşünüyorum. Keyifli okumalar şimdiden.
tersadamtersadam
Üye
Kendi kendine "ilk yorum" yapmis adam

Beğenenler: mit1980

ParaDise
Üye
nice
StarCrossStarCross
Üye
Kapağı biraz farklı yapabilirdiniz, bir önceki sayının arka kapağı olmuş.

Beğenenler: ico_irg, Feyling

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Pokken Tournament'i inceleyecek misiniz? Yoksa daha önce incelendi de ben mi görmedim?
HachikoHachiko
Üye
Espresso adam mıdır?
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
tersadam dedi:

Kendi kendine "ilk yorum" yapmis adam

Kendi gönderilerimi de like etmeye başlayacağım yakında :)

StarCross dedi:

Kapağı biraz farklı yapabilirdiniz, bir önceki sayının arka kapağı olmuş.

Sen şimdi Illidan'a bir şey mi demek istedin? Hazırlıklı olmadığın bir anda (ki kendisinin de dediği gibi; değilsin!) kafana iniverir! :)

Pokken Tournament'i inceleyecek misiniz? Yoksa daha önce incelendi de ben mi görmedim?

Nintendo oyunlarına her zaman yer veremiyoruz maalesef. Pokken Tournament atladığımız Nintendo oyunlarından biri oldu ne yazık ki...

Büyük yapımlar oyun medyasına ya yayıncılardan, ya da yerel dağıtıcılardan gelir (küçük oyunlar için genelde yapımcıların kendisiyle irtibata geçiyoruz). Nintendo ülkemizde yok bildiğiniz gibi. Nintendo Avrupa'ya sorduğumuzda "İncelemelerin bizim için amacı müşterilerin ilgisini çekmek ve satın almaya yönlendirmek. Türkiye'deki eskiden kalma müşterilerimiz zaten yabancı kaynaklardan inceleme okuyup bir şekilde oyunlarımızı edinir." gibisinden bir yanıt almıştık.

Yani "cimrilik etmeyin, alıp yazıverin" diyebilirsiniz ki zaman zaman öyle yapıyoruz. Ama koskoca Nintendo'nun bu eli sıkılığının karşısında bizim de bazen eli sıkı davranasımız geliyor. Keşke "ileride bu ülkeye yeniden gelebiliriz, en azından o zamana kadar yapabileceğimizin minimumunu bile olsa yapalım" mantığında olsalar ama durum o şekilde değil. Tamamen "Türk oyuncular ve Türk medyası ne hali varsa görsün" modunda Nintendo pazarlama departmanları. Keşke yapımcıların samimiyeti ve iyi niyeti pazarlama departmanlarında da olsa.

Beğenenler: edenknight, mit1980, ParaDise

puraxayspuraxays
Üye
GTA IV Şifreleri Dosya Konusu yapaydınız baya satardı :P Meraklısı çok şu sıra :)

Şu wow'u da hala oynayan var mı yaa, takdir ettim kendilerini :)

Ben henüz 102.sayıya yeni başlayabildiğim için yine göz atıp itinayla kenera koyacağım ama bu tür büyük oyunların olmadığı sayılarda beklenenin aksine yazılar sanki daha bi keyifli oluyor. Sanıyorum yazarları meşgul edecek süper oyun sayısı azaldıkça yazılara daha çok vakit ayırıyorlar. Bakın bu araştırılsın! Hahaha, olabilir bak! :)

Bir de şimdi kafa dağıtıyorum, mesaiye kaldım, tamamlamaya çalıştığım bir proje var.. Siz yazarlar da oyunu zamanında bitiremeyip mesaiye kalıp devam mı ediyorsunuz? Eve iş götürüp (save dosyası?) oynamak peki? Sabahlamam lazım dediğiniz yan görevleri yapmak mı?.. Evde oyun oynasanız mesai sayılıyor mu? Veya yan görevdi, oyun zordu takılıp hafta sonu ekstra mesaiye kalayım da biraz daha oynayayım hiç demediniz mi? Ev partilerini ofise taşıyor musunuz? (-Abi bayadır lan partisi yapmıyoz ha! -Olm ofise gelsenize, incelemem gereken bi oyun var, deneriz, iyi olur, cipsleri unutmayın ama!) Mahallenin çocukları anlamadıkları, geçemedikleri oyunları size danışıyor mu?.. Neyse bu uzar gider.. Güzel iş ama, seviyorum sizleri :)
( not: ciddi cevap kabul etmiyorum, yoksa bilmez olur muyum bu işin de şusu var busu var, kimin yok ki:) )

Beğenenler: ico_irg, tool, mit1980, ParaDise

riddler21
Üye
Sinan usta gittiğine göre bilen adam ve tekmili birden köşelerini kim hazırlayacak acaba?kapağı begendim,ve dosyasını bekliyorum.umarım abonelere hemen gelir.

Beğenenler: ParaDise

PiyanistPiyanist
Üye
Sinan Abi nereye gitti?Dergiyi almadım geçen ay,bu ay da almayacağım merak ettim???
discussioncontroller