Oyungezer 106 - Ağustos 2016
mit1980mit1980
Oyungezer
Piyanist dedi:

Sinan Abi'nin dergiden ayrılmasına üzüldüm.Bana oyun dergisi okumayı sevdiren ve bugüne kadar bu sevgimi korumayı sağlayan iki insandan biridir.Göktuğ Yüksel ve Sinan Akkol'un kalbimdeki yerleri ayrıdır.

Sinan'ın ayrılmasına burada,dergi başlığı altında kimsenin değinmemiş olmasını yadırgadım.O'nun dergiyi bırakmasından sonra,oyun dergiciliğinde bir sayfada kapanmıştır.Inşallah kalbine ve gönlüne göre bir yol çizer Sinan Abim.Oyun piyasası zaten eski tadında da değil.Kalite ortada.

Çok sevdiğim bir insan,herşey gönlünce olsun...

Serpil'in bu ayki editörden yazısı tamamen bu konu üzerine aslına bakarsan. Hatta siz fark etmediniz belki ama geçen ayki Tekmili Birden sorularından birinde ona olan sevgimizi gösterdik, kendimizce bir veda ettik.

Hepimiz üzüldük, hatta bu kararını bize toplu e-mail olarak bildirdiğinde kendisini hüzünlü cevaplar ve itirazlar yağmuruna tuttuk. Durumu açıkladığındaysa her şeyin o güzel gönlünce olmasını dilediğimiz mesajlarımız gitti tabii kendisine. Sonuçta hem okurların hem de yazarların tek bir ortak noktası varsa o da bize bu oluşumu sevdiren kişinin Sinan Akkol olması. Hepimizden önce bu derginin başında Mad Dog'la birlikte o vardı sonuçta.

Ayrıca şu mesajında okurlarımızın çoğu ve yazarlarımızdan birkaçı kendisine sevgi ve iyi dilek mesajlarını iletti:

http://oyungezer.com.tr/haber/45519-sinan-akkoldan-mesajiniz-var

puraxayspuraxays
Üye
Piyanist dedi:

Sinan Abi'nin dergiden ayrılmasına üzüldüm.Bana oyun dergisi okumayı sevdiren ve bugüne kadar bu sevgimi korumayı sağlayan iki insandan biridir.Göktuğ Yüksel ve Sinan Akkol'un kalbimdeki yerleri ayrıdır.

Sinan'ın ayrılmasına burada,dergi başlığı altında kimsenin değinmemiş olmasını yadırgadım.O'nun dergiyi bırakmasından sonra,oyun dergiciliğinde bir sayfada kapanmıştır.Inşallah kalbine ve gönlüne göre bir yol çizer Sinan Abim.Oyun piyasası zaten eski tadında da değil.Kalite ortada.

Çok sevdiğim bir insan,herşey gönlünce olsun...

Sinan abi icin herkes birşeyler karaladı ama onun yeri burası değil diye düşünüyorum..

Zamanında büyük laf edip, "Sinan abi ne zaman dergicilik işinden sıkılırsa ben de o vakit bırakırım Oyungezer okumayı" gibi laflar etmiştim, sırf olmaz hani ya demek için.. :/ Ama oldu, yapacak birşey yok, umarım herşey gönlünce olur abimizin ama Oyungezer'imiz devam ediyor. Umarım o yan çizmez! :)

Ayrıca arada sırada Sinan abi konuk olarak dergide görmek hoş olurdu.. Giray Özil gibin.. :) (Bakın du değerlendirilsin, baskı yapılsın!)
kunsay
Üye
Dergiler kargoya verilmedi mi acaba
PiyanistPiyanist
Üye
mit1980 dedi:

Serpil'in bu ayki editörden yazısı tamamen bu konu üzerine aslına bakarsan. Hatta siz fark etmediniz belki ama geçen ayki Tekmili Birden sorularından birinde ona olan sevgimizi gösterdik, kendimizce bir veda ettik.

Hepimiz üzüldük, hatta bu kararını bize toplu e-mail olarak bildirdiğinde kendisini hüzünlü cevaplar ve itirazlar yağmuruna tuttuk. Durumu açıkladığındaysa her şeyin o güzel gönlünce olmasını dilediğimiz mesajlarımız gitti tabii kendisine. Sonuçta hem okurların hem de yazarların tek bir ortak noktası varsa o da bize bu oluşumu sevdiren kişinin Sinan Akkol olması. Hepimizden önce bu derginin başında Mad Dog'la birlikte o vardı sonuçta.

Ayrıca şu mesajında okurlarımızın çoğu ve yazarlarımızdan birkaçı kendisine sevgi ve iyi dilek mesajlarını iletti:

http://oyungezer.com.tr/haber/45519-sinan-akkoldan-mesajiniz-var

Dergiyi geçen ay almadım bu ayda almayacağım için o yazıları göremedim.Bunu belirtmiştim zaten.Sitedeki başlığı,siteyi uzun süredir takip etmediğim için görmedim.Zaten gerekeni yazmışsınız orada da.Benim Sinan Abi'ye vereceğiniz değer konusunda zaten şüphem olamaz,sadece konunun dergi başlığında olmamasına şaşırdım.Bunun da nedenini yazmışsınız zaten.

Valla açık konuşmak gerekirse,zaten uzun süredir dergiyi okumakta eski tadı alamadığım için dergiyi almayı bırakmıştım.Sarp'ın inceleme tarzını çok beğeniyordum O'da gidince,kendi adıma ne bu konu başlığının bir tadı kaldı ne de derginin.Bende ilk CD Oyun sayılarından beri oyun dergisi okuyorum.Sarp'ın yazım dilinde o eski tadı alıyordum.Ama o gidince gerçekten, dergiden aynı tadı alamıyorum.
puraxayspuraxays
Üye
Biraz garip olmuş, dergiyi almıyorum, almicam, siteye bakmıyorum zaten, sosyal medyadakiler de dikkatimi çekmedi, sadece gelip bir başlığa bakıyorum ve istediğim şeyi göremiyorum.. :)
PhenomenonPhenomenon
Üye
kunsay dedi:

"Kargoya verildi" maili bir ay atılıp diğer ay atılmıyor anlamış değilim.

Durum nedir acaba sevgili Ömer Abi ?

PiyanistPiyanist
Üye
puraxays dedi:

Biraz garip olmuş, dergiyi almıyorum, almicam, siteye bakmıyorum zaten, sosyal medyadakiler de dikkatimi çekmedi, sadece gelip bir başlığa bakıyorum ve istediğim şeyi göremiyorum.. :)

Ben öyle demek istemedim.Görmemek benim hatam noktasında belirttim yazdıklarımı.O noktadan değerlendirin.Başka bir niyet aramayın.

99 den beri takip ediyorum bu ekibi,başta Sinan Akkol'u,2004'den beridir level eski forumlarından beri forumdayım,bir kere olsun kimseyede ne sizin anladığınız açıdan eleştiri getirmişimdir,ne de yukardan bakar bir tavırla yazmışımdır.Sinan Abi ile ilgili konu başlıklarını görmemek benim hatam zaten,art niyet aramayın. Bunu defalarca yazdırmayın lütfen daha net nasıl söylenir bilmiyorum.Dergiyi almama nedenimi de net yazdımağıma inanıyorum.

mit1980mit1980
Oyungezer

kunsay dedi:

Dergiler kargoya verilmiş. Benimki geldi (İzmir). Sizinkilerin de eli kulağındadır :-)

PhenomenonPhenomenon
Üye
İstanbul Anadolu Yakası'ndayım. Ne MNG den ne setiden ses var.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
puraxays dedi:

Dijital çıktı. Ama 24. sayfasında bir sorun var, Red Dead Redemption 2 haberinde. Gerçi görmüşsünüzdür. :)

Bende de sorun gözükmüyor ama 1-2 kişiye daha denk geldim o sayfada sorun yaşayan. Enteresan.. Magzter'e yazdım geçen gün bunu, çözdüler mi acaba? Bir rapor verir misin? Dediğim gibi bende sıkıntı yok, kontrol edemiyorum o nedenle.

kunsay dedi:

Valla verildi aslında. Bir dukkan et oyungezer com tr'ye mail atar mısın? Sorun varsa çözmeye çalışalım.

Beğenenler: Phenomenon

discussioncontroller