Oyungezer 106 - Ağustos 2016
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Benim dergi geldi. Sinan reyiz üşüyoruz.

Beğenenler: ParaDise

puraxayspuraxays
Üye
Piyanist dedi:

Ben öyle demek istemedim.Görmemek benim hatam noktasında belirttim yazdıklarımı.O noktadan değerlendirin.Başka bir niyet aramayın.

99 den beri takip ediyorum bu ekibi,başta Sinan Akkol'u,2004'den beridir level eski forumlarından beri forumdayım,bir kere olsun kimseyede ne sizin anladığınız açıdan eleştiri getirmişimdir,ne de yukardan bakar bir tavırla yazmışımdır.Sinan Abi ile ilgili konu başlıklarını görmemek benim hatam zaten,art niyet aramayın. Bunu defalarca yazdırmayın lütfen daha net nasıl söylenir bilmiyorum.Dergiyi almama nedenimi de net yazdımağıma inanıyorum.

Sıkıntı yok, garip geldi sadece, gülümsedim, hepsi o.. Yoksa gayet açık yazmışsın nedenlerini.. Yanlış anlama.. :)

-Ö- dedi:

Bende de sorun gözükmüyor ama 1-2 kişiye daha denk geldim o sayfada sorun yaşayan. Enteresan.. Magzter'e yazdım geçen gün bunu, çözdüler mi acaba? Bir rapor verir misin? Dediğim gibi bende sıkıntı yok, kontrol edemiyorum o nedenle.

Ben ilk söylediğimde de silip tekrar indirmiştim. Sorun düzelmemişti. Şimdi tekrar denedim, hala düzelmedi. Bilmiyorum sorun ne. iPad üzerinden bakıyorum.. O sayfayı dergiden okurum benim için sorun değil. Yine de denememi istediğiniz bir şey var ise bakabilirim..
hami10
Üye
Sinan abi nin olmadıgı bir oyun dergisi nedense korkuttu beni üzdü de..Ama daha keyifli projelerle aramızda olacaksa dayanılır. Teknolojiye küsüp köye yerleşmeye gitmediyse..
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
şu red dead redemption 2 sayfalarını tekrar upload ettik falan ama çözemedik bir türlü. şöyle paylaşayım en azından, biraz durumu kurtarır umarım:

http://oyungezer.com.tr/images/ogz_dergi/ogz_106_24.jpg

http://oyungezer.com.tr/images/ogz_dergi/ogz_106_25.jpg

Beğenenler: ParaDise, puraxays

riddler21
Üye
kimse dergide degisiklerden bahsetmemis.bu yeni stil bence guzel olmus.incelemelerde kırmızı-beyaz bana cok sade geliyordu.renk secimi daha iyi olmus.sinan usta gittigine gore tekmili birdeni kim hazırlıyor acaba?her ay baska bir yazar hazırlarsa guzel olur bence.

Beğenenler: edenknight, ParaDise

ParaDise
Üye
üniversite islerini hallettim dönuste de dergimi aldım oh benden mutlusu yok ^^ Şimdi bacakalrımı uzatıp derginin tadını cıkarabilirim

Beğenenler: ico_irg, puraxays

PiyanistPiyanist
Üye
puraxays dedi:

Sıkıntı yok, garip geldi sadece, gülümsedim, hepsi o.. Yoksa gayet açık yazmışsın nedenlerini.. Yanlış anlama.. :)

Tamam purax,iletişimde kopukluk olmuş olabilir insanız sonuçta no problem :)

Beğenenler: puraxays

kenan9593
Üye
Yeri burası mı bilmiyorum. Geçen ay 3 bu ayda 3 eski dergi siparişi verdim. Eski sayılara yönelik bedava kargo dışında indirimler yapmayı düşünüyor musunuz? Yeni sayının 10 TL olduğu zamanda geçmiş sayıların daha ucuz olması gerekiyor.
FreudFreud
Üye
Selamlar, öncelikle dergi için ellerinize ve emeğinize sağlık.

Her ay derginin 1 sayfasını okuyucularınızın gönderdiği yazılardan seçtiğiniz bir köşe yazısına ayırsanız harika olur diye düşünüyorum.

Nacizane bir öneri.

Kolay gelsin.

Beğenenler: ParaDise, StarCross

ico_irgico_irg
Üye
Hala dergi elime ulaşmadı ya la.Bulamıyorum.
discussioncontroller