Oyungezer 106 - Ağustos 2016
ico_irgico_irg
Üye
Taam taam buldum.

Beğenenler: ParaDise

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
riddler21 dedi:

kimse dergide degisiklerden bahsetmemis.bu yeni stil bence guzel olmus.incelemelerde kırmızı-beyaz bana cok sade geliyordu.renk secimi daha iyi olmus.sinan usta gittigine gore tekmili birdeni kim hazırlıyor acaba?her ay baska bir yazar hazırlarsa guzel olur bence.

Değişiklikleri beğendiğine sevindim :) Bence de daha bir rahatlatıcı oldu inceleme sayfaları bu şekilde. Güzel sözlerini Gizem'e ileteceğimdir.

Tekmili Birden'i birkaç aydır Serpil'le ben hazırlıyoruz aslında zaten (sorular Serpil'de, diğer taraflar bende). Hatta takıntılı bir insan olarak ilk yaptığım şey; bazı kutular diğerlerinden 1-2 piksel daha büyük vs. oluyordu, uğraşıp onları milimi milimine ayarlamak oldu :)

kenan9593 dedi:

Yeri burası mı bilmiyorum. Geçen ay 3 bu ayda 3 eski dergi siparişi verdim. Eski sayılara yönelik bedava kargo dışında indirimler yapmayı düşünüyor musunuz? Yeni sayının 10 TL olduğu zamanda geçmiş sayıların daha ucuz olması gerekiyor.

Yani arada bir kampanyalar, şunlar bunlar oluyor ama eski dergilerin fiyatını komple indirme işine girişemeyeceğiz maalesef. Cimrilikten değil de teknik olarak uğraştırıcı oluyor doğrusu.

Freud dedi:

Selamlar, öncelikle dergi için ellerinize ve emeğinize sağlık.

Her ay derginin 1 sayfasını okuyucularınızın gönderdiği yazılardan seçtiğiniz bir köşe yazısına ayırsanız harika olur diye düşünüyorum.

Nacizane bir öneri.

Kolay gelsin.

Teşekkür ediyoruz, senin de gözlerine sağlık :) Oyungezer biraz rahat kafada, esneyebilen bir dergi, olabilir yani, neden olmasın? "Yollayın kullanalım" şeklinde kesin konuşmam zor ama şöyle güzel bir şeyler karalarsanız paslayın selam@oyungezer.com.tr'ye. Tamamına yer veremesek bile hiç olmadı Selam'ın içinde yer veririz. Mesela çok büyük ihtimalle önümüzdeki sayıda Piksel'de 2 sayfalık komple bir okur mektubu bulunacak. Yazan arkadaş çok güzel içini dökmüş, kesin kullanalım dedik biz de.
puraxayspuraxays
Üye
Eylül'de PS4 Plus sahiplerine Lords of the Fallen verilecekmiş. Hmm dedim, acep Oyungezer ne demiş diye bakındım ama incelenmemiş(!) Şaşırdım. Geç kaldığına göre Noyan'a mı itele..aman inceletsek :)
discussioncontroller