Football Manager 2017
dodgerdodger
Üye
4 Kasım

bilgi yok. fm oyunu işte.
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
"As a ‘thank-you’ to loyal fans of the series we’ve worked with our friends at Valve to offer a Steam-only discount of 5% off for every Football Manager game owned on PC, Mac or Linux dating back to Football Manager 2013. This means there’s a possible 20% available to fans who own the last 4 versions of the game!"

"As well as the discount, fans who pre-purchase from Steam will also be rewarded with a range of free downloadable content for Football Manager Touch including “Board override”, “No firing”, “All job applications”, “National management”, as well as 3 brand new challenges to play in the “Challenge” game mode. "

http://www.footballmanager.com/news/fm17-loyalty-offer-steam

Beğenenler: Aresny

vicente__
Üye
Hiç sanmıyorum ama insallah multiplayerdaki yavaşlamaya bir çözüm bulurlar. Millet battlefieldda saniyede 5bin mermi atıyor, biz hala cm'de multi oynarken ileri tuşuna bastgmizda 5 dek ilerlemesini bekliyoruz..

Beğenenler: Taxman

Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
oropheroropher
Üye
Düşüncemi dikkate alan olur mu bilmem ama ben 4 verdim, hani almayı düşünen varsa...
BenjaminBenjamin
Üye
oropher dedi:

Düşüncemi dikkate alan olur mu bilmem ama ben 4 verdim, hani almayı düşünen varsa...

Sosyal medya dışında hiçbir yenilik yok deniyordu. Ben de almayı düşünmüyorum.
Aresny
Üye
Arayüz hoşuma gitti. Bu şekilde daha derli toplu olmuş herşey.
Mr_AceMr_Ace
Üye
ded gaem
hebelehoohebelehoo
Üye
Cenk Tosun'un bitiriciliği 18, Mario Gomez'inki 17'ymiş.

Kim yapıyor abi bunları ya? Sadece bu değil, başka birsürü böyle saçmalık var. Eski oyunlarda da mı böyleydi?
LostLost
Üye
oynadığı süreyi attığı gole falan bölmüşlerdir
discussioncontroller