METALLICA - Hardwired...To Self-Destruct !!!!!!
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Böyle efsane olmuş grupların belirli bir yaştan sonra progresif olma çabalarını komik buluyorum. 4 dk sürecek şarkıyı gereksiz yere uzatmak çok hoşlarına gidiyor sanırım? Aynı şeyi Iron Maiden'de yapıyor ve hiç güzel olmuyor.
SoddorathSoddorath
Üye
maiden'ın son hallerini çok başarılı buluyorum ben yav, bunlara göre iyi durumdalar.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ben çok sıkıcı buluyorum. :/

Gidip Killers albümünü dinleyeyim. \m/

Beğenenler: Soddorath

DharkanDharkan
Üye
Ünlü gruplar arasında belli bir kaliteyi koruyan tek grup Iron Maiden yav, neyini sıkıcı buluyorsun

Beğenenler: __skytalker__

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
3-4 sn. sürecek introyu din din da din din diye uzattiklari için. =P
L1S
Üye
Fanboyları değilim ancak söylemeliyim ki; bu adamlar kendisini bugün eleştirenler daha dünyada yokken müzik yapıyolardı. Tabi eleştirmek doğaldır, beğenmek zorunda da değil kimse ona da eyvallah ama bence kimse götünü yirim ayağı yapmasın , eleştirenlerin yüzde doksanı yeni çıkan albümlerini alıp dinleyecek. And Justice for All , Master of Puppets yapıldı, tekrar yapılmayacak, yapılmasına da gerek yok. Yıllarca müzik yapmış biri olarak söyleyebilirim ki Load ilk çıktığı yıllarda saydıranlar belli bir yaşa geldiklerinde Load favori albümüm oldu demeye başlarlar. Adamlar müzik yapıyor, tek dertleri bu, bok gibi paraları var, şarkılarını paylaşmak istiyolar. Sanki vaadettiklerinden farklı birşey sunmuşlar da paranı geri istiyormuşça muamele gösterenleri anlamıyorum. Opeth - Still Life gibi albüm yapmıyor, öldürelim mi yani Mikael i !

Metallica' yı 90 ların ortasında keşfettiğimde 60 kilo civarındaydım, şimdi 100 kg oldum, insan değişir de Metallica değişmez mi, vokal değişir - riff değişir - davulun tonu değişir, nedir ki ... Şarkılarını binlerce kez dinledim, onlara özenip gruplar kurdum, 99 konserinde ve sonrakilerde onlarlaydım, şimdi yeni albümleri eskisi gibidir veya değildir, alıp dinliycem. Değerlendirmem basittir, alıp dinlerim, amaç da bu değil midir, popüler kültür öğütücüsü iki kendini müzik eleştirmeni sanan lavuk Metallica bozdu diye dergiye yazınca Metallica bitecek mi yani benim için ! Metallica benim için bir efsanedir.
DharkanDharkan
Üye
L1S dedi:

Fanboyları değilim ancak söylemeliyim ki; bu adamlar kendisini bugün eleştirenler daha dünyada yokken müzik yapıyolardı.

Böyle bir argüman yok
SwooshSwoosh
Üye
L1S dedi:

Şarkılarını binlerce kez dinledim, onlara özenip gruplar kurdum, 99 konserinde ve sonrakilerde onlarlaydım, şimdi yeni albümleri eskisi gibidir veya değildir, alıp dinliycem. Değerlendirmem basittir, alıp dinlerim, amaç da bu değil midir, popüler kültür öğütücüsü iki kendini müzik eleştirmeni sanan lavuk Metallica bozdu diye dergiye yazınca Metallica bitecek mi yani benim için ! Metallica benim için bir efsanedir.

L1S dedi:

Fanboyları değilim

Beğenenler: Dharkan, MAVİSAKAL, Soddorath

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Albümde "Atlas, Rise!" gibi 2-3 sarki daha varsa alacağım yoksa almam.
FirewingFirewing
Üye
Şarkı gayet iyi ya. Hatta son iki şarkı Black ten esintiler bile taşıyor diyebilirim. Bundan sonra hemen Through the Never açtım mesela.
discussioncontroller