METALLICA - Hardwired...To Self-Destruct !!!!!!
Geass
Üye
Load-Reload kafasında olmuş. (Edit: Her parça değilmiş. sdfsf ) Her parça Çoğu parça ayrı ayrı mutlu ediyor. <3 <br />
creiGncreiGn
Üye
Dinlerken pek dikkatimi toplayamadım, bir kaç defa daha dinlemek lazım. Yalnızca ilk cd'nin ikinci cd'den daha başarılı olduğunu düşünüyorum ve zaman zaman Black Sabbath dinliyormuş gibi hissettim. Confusion, Here Comes Revenge ve özellikle Spit Out the Bone çok tırt geldi. Halo on Fire çok tatlı şarkı, şu an için Atlas'dan sonra en beğendiğim şarkı sanırım.
FirewingFirewing
Üye
Load ReLoad dediniz geldim. He gönül ister tabi Where the Wild Things Are falan gibi şeyler ama o kadar da değil zaar.

phd dedi:

Hammett hiçbir besteye katkıda bulunmamış internete göre. Resmi olarak çıksın öğreniriz doğrusunu ama doğruysa albüm boyunca sıfır katkı yapması sanırım grubun tarihinde bir ilk.

Riff bankası pls.

creiGncreiGn
Üye
Dinledikçe daha da beğeniyorum. Şaka maka Load ve Reload'dan aşağı kalmıyor, hatta o albümlerdeki görece daha basit hard rock şarkıları ile kıyaslandığında daha bir oturaklı, progresif hatta Black Sabbath vari doom metal etkilenimleri de var.

Büyük konuşmayayım ama Black Album'den sonra gelen en iyi Metallica albümü olabilir benim için. Mutlaka alışmak için süre vermek gerekiyor, her seferinde biraz daha güzelleşen bir albüm.

Beğenenler: DarkSoul47, CombiningPerson

YacatismaYacatisma
Üye
bence en iyiysi bu şuana kadar çıkanlardan.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
oha mr salvia var

Beğenenler: creiGn, OneInchMan

creiGncreiGn
Üye
2 saatte bir kalan sarkilarin tamami icin klip yayinlayacaklarmis Dream No More'dan baslayarak.

Album sahane ya. 3 gundur dinliyorum, cok begendim. Hardwired disinda vasat sarki yok.

Beğenenler: fulltimeheadbanger

phdphd
Üye
http://www.metalsucks.net/2016/11/15/metallicas-hardwired-kirk-hammett-wanted-to-write-more-rob-trujillo-calls-the-album-lars-vision/

Telefonumu kaybettim diye mazeret olur mu yav

-oğlum ödevin nerde
-annem çantama koymayı unutmuş öğretmenim
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
MISTER HAMMETT
FirewingFirewing
Üye
Devil's Dance tadında olmuş bu.

Beyendim.
discussioncontroller