Oyungezer 107 - Eylül 2016
BartBart
Üye
tool dedi:

C.tesi günü yoktu bugün çıkmıştır sanırım?

İstanbul - Anadolu Yakası'nda bugün de bulamadım.
PhenomenonPhenomenon
Üye
Geldi mi ?
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Dergi pazartesi çıktı sahi evet.

Online satın alma linki de şurası: http://dukkan.oyungezer.com.tr/satis/134-oyungezer-sayi-107-eylul-2016
PhenomenonPhenomenon
Üye
Kargo geldi efenim =)
reyiz
Üye
Ben bu ayın başında (eylül 2) 1 yıllık abone oldum ama biraz hayal kırıklığı yaşadım.Ay başında abone olmama rağmen bu ay gönderilmeyecek diye mail aldım, e-dergi mail olarak gönderilecek dendi ama o da gönderilmedi hala...
karakus367karakus367
Üye
onrdny dedi:

Hayat dersi değil kendime göre bir eleştiri yaptım. Hani siz eleştirilere bozulmuyordunuz ne oldu :-)

bize çoluk çocuk demekle eleştiri mi yaptığını sandın sen şimdi, kusura bakma da asıl senin yazdığın çoluk çocuk işi, 2 tane eğlenen, şakalaşan insan görünce hemen damlayın zaten

Beğenenler: edenknight

HachikoHachiko
Üye
Beyler merhaba galiba siz oyun sitesisiniz böyle haber falan paylaşıyorsunuz. Şuan PS4 Pro duyuruldu PS4 Slim duyuruldu Playstation konferansı var ama sitenizde "Titanic’in VR Destekli Oyunundan Yeni Video Geldi" görüyorum ben mi yanlış geldim siz mi işinizi farklı yapıyorsunuz?

Edit : İnce model düştü hayırlısıyla PRO'nun haberi de girilecek : http://oyungezer.com.tr/haber/46104-ince-model-playstation-4-resmi-olarak-duyuruldu

Hayır benim konferans olduğundan günde bir tane oyun haberi paylaşan teknoloji sitesinden haberim oldu abi niye gün içinde bir haber girilmiyor? Bak SONY konferansı var Türkiye saatinde şu zaman bu zaman başlayacak diye hatta eski Youtube içerikleri üretilmeye devam edilseydi şimdi OGZ ailesinin olduğu canlı yayın olurdu Sinan abiden (üşüyoruz abi) tutta Puri'ye kadar. Nereden nereye...

Beğenenler: Mad_Dragon

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@ reyiz - Abonelik sistemi öyle çalışan bir şey ama. Abone olduğun ay başlamaz, sonraki ay başlar. Sonuçta bu ayın dergisini zaten alıp almadığını biz nereden bilelim, değil mi ama? Yine de dukkan@oyungezer.com.tr'ye bir mail at istersen. Belki bu aydan başlatmak mümkün olur.

@ Hachiko - Çok bozdu Oyungezer ya valla... Yani arkadaşlar ne zaman girdi tam olarak haberleri bilemiyorum da çok da ölümcül bir geç kalma durumu yok gibi gördüm şahsen. Direkt anında girememiş olabilirler, olur o kadar. "Bugün Sony konferansı var" tadında bir şey girseymişiz ama keşke dediğin gibi, atlamışız onu. Videoluk da çok bir şey çıkmadı diye düşünüyorum aslında konferanstan. Belki Enis olsa gaza getirirdi şimdi ama o da yıllık izinde :) Eskiden öyleydi şimdi böylelik bir durum yok ama aslında, bu tip nispeten küçük çaplı konferanslar için eskiden de çok özel bir şey yaptığımızı hatırlamıyorum doğrusu.

Beğenenler: edenknight

reyiz
Üye
@ -Ö- Ömer cevap verdiğin için teşekkürler.Yalnız dediğin gibi bir durum olsa o zaman e-dergiyi göndermenizin de bir manası yok diye düşünüyorum.Bana biraz ilginç geldi ama madem sisteminiz böyle yapacak birşey yok.Buarada bana e-dergi de gelmedi zaten.:)
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@ reyiz - Aynı şey ki ama ^_^ Basılı versiyon aboneliğiyle dijital versiyon aboneliği farklı aylarda başlayıp biter, iyice çorba olur hem. Ama dediğim gibi, sen bir dukkan@oyungezer.com.tr'ye mail at, bu aydan da başlatabilirler diye tahmin ediyorum aboneliğini. Sıkıntı olmaz.
discussioncontroller