Oyungezer 107 - Eylül 2016
ico_irgico_irg
Üye
Tatil bitti,artık herkes evine dönmeli... Abi bari siz yüzümüze vurmayın.
darkkkraldarkkkral
Üye
Gamescom dosya konusundan önce geçen ayın dosya konusu olan Oyungezer VR sayfası konulmuş. Dikkatimi çekti de acaba yanlışlıkla mı konuldu yoksa(burada Pollyanna devreye girer) dosya konusu içerisindeki VR oyunlarına atıfta mı bulunuldu ?
edenknightedenknight
Oyungezer
darkkkral dedi:

Gamescom dosya konusundan önce geçen ayın dosya konusu olan Oyungezer VR sayfası konulmuş. Dikkatimi çekti de acaba yanlışlıkla mı konuldu yoksa(burada Pollyanna devreye girer) dosya konusu içerisindeki VR oyunlarına atıfta mı bulunuldu ?

Hayır oraya özellikle orada kendisi. Sayfanın aşağısındaki QR kodu telefonunuzdan okuttuğunuzda otomatik olarak VR hakkındaki sürekli yeni gelişmeleri aktardığımız OGZ VR sayfalarımıza yönlendiriliyorsunuz. Oranın reklamı yani bir çeşit.

http://oyungezer.com.tr/ogzvr

samko
Üye
benim dergim hala gelmedi,kargolarda bir sıkıntı mı var?
NeOzguRNeOzguR
Üye
Temmuz ve Ağustos sayıları tekrardan alıma açılacak mı internet üzerinden? Yoksa hiç bir yerde bulamayacak mıyız?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
NeOzguR dedi:

Temmuz ve Ağustos sayıları tekrardan alıma açılacak mı internet üzerinden? Yoksa hiç bir yerde bulamayacak mıyız?

Atmadıysam göndereyim?
mert1317
Üye
3000 RP em hala gelmedi sıkıntı mı var ?
NeOzguRNeOzguR
Üye
@MAVİ

Ö.m attım.
slayer1987
Üye
Benim dergide hala gelmedi.
mit1980mit1980
Oyungezer
samko dedi:

benim dergim hala gelmedi,kargolarda bir sıkıntı mı var?

Benim dergide hala gelmedi.

Benim dergim de iki gün önce geldi. Bayramdan önce gönderilmesine rağmen Yurtiçi Kargo pişkin pişkin yeni getirdi. Çok kıl oldum :-|

Dergisi hâlâ ulaşmayanlar ates@oyungezer.com.tr adresine bir e-posta atabilirler.

discussioncontroller