NBA 2K17
DarkorDarkor
Üye
image

Spota gelmiş, orada bile 220 TL civarı : ) ) ) ).

Almayacaktım (her sene aynı şeyi diyorum.) ama cidden iyi gözüküyor ve ilk yorumlar olumlu baya. Kariyer modu geçen sene gibi saçmasapan bir film denemesi olmamış. 30 takımın arenasına da gidip birebir inceleme yapmışlar. David Aldridge vs. tüm TV ekibinden 400 saatlik ses kaydı almışlar. Şut ve turnike animasyonlarını düzeltmişler. Benim için en önemlisi bir de Playoff modu var sanırım, sezonla uğraşmak yıldırıyor beni.
hebelehoohebelehoo
Üye
Myplayer'ı Spike Lee malıyla değil de Michael B. Jordan'la yapmışlar bu sefer. Fena durmuyor orası da.

Geçen seneki o filmimsi şey neydi öyle ya, kabir azabı gibi.
DarkorDarkor
Üye
Maça girene kadar nasıl sinir oldum. Yok anasıyla röportaj yok bilmem kız arkadaşının tribi, detaylı yapacağız diye iğrenç birşey çıkmıştı. NBA'e draft edilir edilmez bırakmıştım 2k16'da.
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Thierry Henry'nin Blacktop modunda oynanabilir olarak geleceğini görmüştüm bsc'de.
TwinSoulTwinSoul
Üye

Bende bu sene almam diyordum da Prelude'ü oynadım hoşuma gitti yine :-) 5 kolej maçının ilk yarılarını oynatıyor arada sinematikler falan işte Spike Lee tarzı değil tabi. Mycareer'e uzun soluklu bi yenilik getirebilseler sıkıntı olmayacak da diğer türlü online oynamayan adamı sıkıyor biyerden sonra.
DarkorDarkor
Üye
İlk sezonu bitirdikten sonra yapacak birşey kalmıyor sanki. Geçen seneki saçma senaryo değişsin yeter.
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Ulan yine gerzek gerzek senaryo yazacağız diye maç atlatacaklar değil mi? Ben full immersion için maçları 48 dakika olarak oynayayım, Spike Lee gibi kekonun teki gelip belki de kariyerin en zevkli olayı olan rookie sezonunda sadece 8 maç oynatsın.
hebelehoohebelehoo
Üye
48 dakika 82 maç çok değil mi biraz :)

Gerçi başta çok süre vermiyor koç ama bir noktadan sonra takımın yıldızlarını bile kesmeye başlıyor. Spike Lee'yi atlattıktan sonrası da güzel değildi, her maçı yapmak zorunda kalıyorduk. Ben mygm'de 3 sezon oynayabildim o atlama sayesinde.
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Ilk sezon zaten mac basina ortalama yarim saat oynuyorsun, ben de gunde maksimum iki mac atiyorum. Yillardan beri her sene oynuyorum oyunu, hicbir zaman uc sezondan fazla gidemedim. Obur turlu de periyod basina 5-6 dakikaya dusurunce istatistikler falan corba oluyor oyundan hic zevk alamiyorum. Bu sekil en azindan bir iki sezon oynayip tadini cikariyorum.
hebelehoohebelehoo
Üye
İşte diğer maçların süresini de ayarlayabilsek o sıkıntı da olmaz. Mygm gibi olur. Böyle basit birşeyi bile akıl edemiyorlar.

Bir de fantasy + playoff geri dönse ne güzel olur. Eskiden ne çok oynardım bunu.
DarkorDarkor
Üye
Kargoların kapalı olması fena kitledi ya. Pazartesiye kadar yok resmen hiçbiryerde.
discussioncontroller