The Last Of Us: Part II
YacatismaYacatisma
Üye
image

http://gamesgadgetsgizmos.info/19-year-old-ellie-confirmed-last-us-2-2018-new-information/

It has been revealed part of this advance and is based primarily on Ellie and her status in this new release. Druckmann talks about the five years that have passed in your life, now the girl is 19 and we will notice more experience at this time lived with Joel. So one thing that we have clear, is that we have a sequel, not a prequel or spin-off as you might think.

DharkanDharkan
Üye
Meh of Us

Kötü oyun demiyorum ama öyle aman allahım herkes oynamalı denecek bir oyun değildi kesinlikle

Beğenenler: acdervis

RidygoRidygo
Üye
Dharkan dedi:

Meh of Us

Kötü oyun demiyorum ama öyle aman allahım herkes oynamalı denecek bir oyun değildi kesinlikle

Komik olmuş

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bence PS3 ve PS4'ü olan herkes oynamalı.
DharkanDharkan
Üye
Ridygo dedi:

Dharkan dedi:

Meh of Us

Komik olmuş

Oyuna kötü bile dememişim, git başkasına salça ol ridy amca
RidygoRidygo
Üye
Salça olmadım. Meh of Us demek baya haksizlik bu oyun için. Komik olmuş o yüzden. Bu.

Beğenenler: demirprometheus

__skytalker____skytalker__
Üye
Ellie ile oynayıp ölüm makinası olacaz kesin.

İnş kafaları sonunda basmıştır bunun ne kadar dandik birşey olduğuna da öyle birşey görmeyiz.

Beğenenler: rubyred

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
ilk oyunu oynamadım ve bir eksiklik hissetmiyorum
ey akşamlar
salih32salih32
Üye
Pleb konsol oyunu işte

Beğenenler: rubyred, keldorn_thepaladin

goo_khangoo_khan
Üye
yav arkadaş saçma saçma konuşup konuyu sulandırmayın. ilk oyun çok çok iyiydi. genel bir fikir birliği bu, hemen her dergide, forumda, toplulukta olumlu yorumlar daha baskın. beğenmediyseniz size has bir durumdur bu, ikincisini de beğenmezsiniz zaten.
FreudFreud
Üye
Last of Us'ı beğenmediysen direk o tür oyunları sevmiyorsundur demektir.Emsalleri arasında top nokta çünkü.Ben sim racing seviyorum ama GT sevmiyorum demek gibi bir şey bu.
discussioncontroller