The Last Of Us: Part II
DarkorDarkor
Üye
Joel'i bir twist ile başlarda öldürürler, at fava bekle.
smg
Üye
Trailer'dan resmen cheesylik fışkırıyor.I'm gonna find and im gonna kill evey last one of them.Bune amk.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Spoiler:
Ellie bu oyunda Marlene'in Joel taragindan öldürdüğünü öğrensin ve araları açılsın
__skytalker____skytalker__
Üye
Ellie yine yokediciye dönüşmesin de. Azıcık ayarında yapsınlar artık şu işi.
hebelehoohebelehoo
Üye

Ellie yine yokediciye dönüşmesin de. Azıcık ayarında yapsınlar artık şu işi.

Abi 5 yıl sonrasında geçiyormuş bırak da noluyorsa olsun yav.

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
İlk oyun ile ilgili spoiler içerir.

Spoiler:
Dedigim gibi, Marlene yüzünden Joel ve Ellie'nin arası açılacak kesin. Ellie, Marlene'i öldüren kişinin peşine düşecek ve işin ucu Joel'e çıkacak. Hype!

https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Last_of_Us_Part_II_icin_ilk_Bilgiler_Paylasildi-85572.htm
hebelehoohebelehoo
Üye

İlk oyun ile ilgili spoiler içerir.

Spoiler:
Dedigim gibi, Marlene yüzünden Joel ve Ellie'nin arası açılacak kesin. Ellie, Marlene'i öldüren kişinin peşine düşecek ve işin ucu Joel'e çıkacak. Hype!

https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Last_of_Us_Part_II_icin_ilk_Bilgiler_Paylasildi-85572.htm

Spoiler:
Ellie Marlene'i o kadar umursuyor muydu ki? Bir yerde okumuştum ama şimdi bulamadım, oradan çalıntı yapayım lol: Fireflies Joel'un peşine düşecek ve muhtemelen Joel'u öldürecek. Ellie de bu yüzden biraz kafayı yiyecek falan filan.

Beğenenler: Nesteress, MAVİSAKAL, Sammy

SammySammy
Üye
Spoiler:
Ellie'nin Marlene için intikam arayışından çok, Fireflies'in Joel'in peşine düşmesi daha makul. Olası Joel ölümü ya da gerçeğin ortaya çıkması Joel-Ellie ilişkisini daha dramatik hale getirir.

Spoiler:
Şey de olabilir oyun başında Joel'in Fireflies tarafından öldürülmesi.Ellie'nin trailerda 'hepsini öldüreceğim' demesini açıklar.Şahsen Joel'in karakter gelişimi ilk oyunda tamamlandı gibi geliyor bana. O yüzden 2. oyunda olmasını beklemiyordum. Halüsinasyon olma ihtimali var yani. :)

Bunu şunun için söylüyorum. Tum arbede yaşanmış bitmiş. Joel piyasada yok. Ellie gitarın tellerine dokununca ışıklar(!) içinden çıkıp geliyor. :):):)

Beğenenler: MAVİSAKAL

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Spoiler:
Joel oyunun ortasinda ölür. Ellie'in gitar çaldığı sahnedeki şey de Joel'in hayaletidir falan. Ay çok heyecanliyim. 2018 den önce cikmaz bu. :(
FreudFreud
Üye
Dün akşamdan beri 10 kere izledim.Her izleyişimde tüyler diken diken oluyor.Aşırı heyecanlandım.2019'a sarkmasın da 18'e fitim şuan.
discussioncontroller