İçerde [Türk Dizisi]
ultimate_35ultimate_35
Üye
image

Ay Yapım yeni bir diziyle daha ekranlara dönüyor. Köstebek isimli filminden esinlenilerek yazılan dizi için çok başarılı oyuncular ile anlaşıldı.
Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini yaptığı Ertan Kurtulan‬'ın senaryosunu yazdığı İçerde'nin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Nihal Koldaş gibi isimler bulunuyor.
image
İçerde Konusu
Çağatay Ulusoy'un hayat verdiği Sarp karakteri polis okulunu birincilikle bitirmiştir. Dizi okulun mezuniyet töreniyle başlıyor. Sarp'ın yıllar önce kaçırılan ikiz kardeşi Umut daha sonraki adıyla Mert'de aynı polis okulunda eğitim görmektedir. Mert hayatında giren küçük kız Bensu Soral yani dizideki ismi Melek'in sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve Polis okuluna girmiştir.
Sarp ve Umut'un babalarının yıllar önce işlemediği bir suç yüzünden ellerine kelepçe takılarak götürülmesine tanıklık etmeleri hayatlarında yaşadıkları en büyük trajedi olmuştur.

Geass
Üye
Twitter'da da muhabbeti dönünce youtube'dan bakayım dedim ilk bölüme.

Kimse kusura bakmasın da 2 saat 10 dakikalık dizi bölümü olmaz.

Hadi ilk bölüm diye yaptın bu kadar. İkinci bölüm 2 saat 19 dakika.

Yuh be.

Allame-i cihan olsa izlenmez, dinlenmez o kadar.

Beğenenler: hebelehoo

RidygoRidygo
Üye
Türk dizileri hep öyle ama. Ben de çok övüldü diye izledim sonuna kadar. Rahat 3 yer var bölüm sonu yapılabilecek. O değil insanlar bunu 3:30 saat falan izliyor reklamlarla birlikte. Youtube yine iyi :D
kurtkapankurtkapan
Üye
amelelik, başka bir şey değil

2 saat 30-40 bölüm dizi mi olur lan
RidygoRidygo
Üye
Bizim halkı işten eve döndüğünde başka nasıl uyutacaksın abi?

Gündüz kadınları zaten evliliklerle vs ile uyutuyorlar, akşam da çalışan kadınları uyutuyorlar. Erkekler zaten belli. Hiç eğitici öğretici bir yayın görmedim yaklaşık 20 yıldır. Çocukluğumuzda vardı.
NesteressNesteress
Üye
ciddi anlamda baktim diziye de gercekten izlenmez. Sirf sureyi doldurmak icin 5 dk boyunca ayni sahneyi gosteriyor, ciddi anlamda kanser sebebi vallahi. yoksa uyarlama falan olsa da ilgi cekici falandi, izlenitesi vardi ama bu sekilde bayilmadan izlemek mumkun degil.
DharkanDharkan
Üye
Türk dizisi olduğunu söylediğin iyi olmuş hakikaten.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Dizilerin bu kadar uzun olması yapımcıların işine geliyor. Çoğu dizide, özellikle Ay Yapım'ın dizisinden başrol oyuncuları astronomik düzeyde maaş alıyor. E parasını nasıl çıkartacaklar, tabii ki diziyi 2-3 saat yaparak. 45 dk. olsa kimse bu kadar para alamaz emin olun. 10 sene önce en baba dizilerin süresi 1 saatti. Şu dizi de 45 dk. falan olsa gideri var hani. Oyuncu kadrosu taş gibi. Özellikle Çetin Tekindor'u izlemeyi çok isterdim ama dizinin süresi buna müsade etmiyor.
SammySammy
Üye
Aras Bulut mu nedir o eleman çok kasıntı oynuyor, itici ki ancak o kadar olur yani. Arkadaşların dediği hususa ben de katkınım: gereksiz sahne uzunluklariyla bezdirir insanı.
BaueltzBaueltz
Üye

Dizilerin bu kadar uzun olması yapımcıların işine geliyor. Çoğu dizide, özellikle Ay Yapım'ın dizisinden başrol oyuncuları astronomik düzeyde maaş alıyor. E parasını nasıl çıkartacaklar, tabii ki diziyi 2-3 saat yaparak. 45 dk. olsa kimse bu kadar para alamaz emin olun. 10 sene önce en baba dizilerin süresi 1 saatti. Şu dizi de 45 dk. falan olsa gideri var hani. Oyuncu kadrosu taş gibi. Özellikle Çetin Tekindor'u izlemeyi çok isterdim ama dizinin süresi buna müsade etmiyor.

Oyuncular maaşını oynadıkları süreye göre almıyorlarmıydı ya?

ultimate_35ultimate_35
Üye
şu ana kadar ben beğendim ama dediğiniz gibi 2 saat 10 dakika nedir ya boş beleş sahneler çok fazla bir dizi en fazla 55-65 dk arası olmalı bizimkiler pek seviyor film gibi dizileri
discussioncontroller