OYUN BİLGİSAYARİ
goktan17
Üye
Arkadaşlar herkese iyi günler. 21 yaşindayim öğrenciyim ve maddi durumu iyi değil 2005 de aldıgım bılgısayarla devam edıyorum ve artık hıc bır oyunu oynuyamıyorum bana önericeginiz maddi fiyati cok yüksek olmayann bir bilgisayar önerebilicek varmı ?
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
goktan17 dedi:

Arkadaşlar herkese iyi günler. 21 yaşindayim öğrenciyim ve maddi durumu iyi değil 2005 de aldıgım bılgısayarla devam edıyorum ve artık hıc bır oyunu oynuyamıyorum bana önericeginiz maddi fiyati cok yüksek olmayann bir bilgisayar önerebilicek varmı ?

Düzeltme:

Herkese iyi günler,
21 yaşında bir öğrenciyim ve maddi durumum iyi değil. Hala 2005'de aldığım bilgisayarı kullanmaktayım ve artık hiçbir oyunu oynayamıyorum. Bana, fiyatı çok yüksek olmayan bir sistem önerebilir misiniz?

Not: Hayatta ciddiye alınmak istiyorsan eğer; yazım ve konuşma tarzına dikkat etmen tavsiyedir.

Not 2: Kesme işareti kaldırıldı mı; kaldırılmadı mı? Bir netlik getirebilecek bir insan arıyorum...

Not 3: 20 dakikaya sistem tavsiyesi de ekleyeceğim merak etme.

Not 4: Şu anki sisteminin özelliklerini yazarsan daha net önerilerde bulunabiliriz. Körlemesine yapacağımız önerilerin elindeki sistemden daha düşük performans verme riski de var.
DharkanDharkan
Üye
Şunu yazmakla uğraşacağına adama yardım etseydin daha makbule geçerdi

Beğenenler: Feyling, mcprozack, hebelehoo

Üye

Beğenenler: Feyling

ryuukryuuk
Üye

goktan17 dedi:

Not 4: Şu anki sisteminin özelliklerini yazarsan daha net önerilerde bulunabiliriz. Şayet körlemesine yapacağımız önerilerin elindeki sistemden daha düşük performans verme riski de var.

şayet "yoksa" kelimesinin yerini tutabilecek bir kelime değil. başkalarına türkçe dersi verirken kendin rezil oluyorsun sonra, biraz daha dikkat. ayrıca 2005 yılında kurulan bi sistemden bahsediyoruz, şu an kurulacak bilgisayarın daha kötü performans verme ihtimali yok. parça tavsiyesi istemiyor adam.
Üye
Dalgınlığım gelmiş.
Parça tavsiyesi dışında her şey olması gerekenden daha pahalıya patlayacak. Kısıtlı bütçe ile marka bilgisayar almış olmanın pişmanlığını yaşamış birisi olarak yazıyorum bunu. 1 sene idare edememişti o bilgisayar.

Beğenenler: Feyling

funky_boyfunky_boy
Üye
Öncelikle, 21 yaşında olduğuna göre üniversitede okuduğunu varsayarak senin ve ailenin adına üzülüyorum. İkicisi bir bütçe verirsen daha iyi cevaplar alabilirsin. Zira, benim için 3000 liranın "maddi fiyatı" çok yüksek değilken, senin için çok olabilir.

"bana önericeginiz maddi fiyati cok yüksek olmayann bir bilgisayar önerebilicek var|mı ?"

Göktan, lütfen.
salih32salih32
Üye
Teknopat forumu gibi davranmayın yav şurada. Hepiniz anladınız adamın derdini işte yardımcı oluverin

Beğenenler: hebelehoo, mcprozack, Dharkan

Sifon
Üye
olm nasıl bir belasınız siz lan akjşsdşlkjsklşdf

Beğenenler: Dharkan

hebelehoohebelehoo
Üye
Bu ne kasıntılık yav. Sanki iş başvurusu değerlendiriyorsunuz öehhhhh.

Forumda sistem kuran çok oldu, hatta kendi konusu bile vardı ama mobilde olduğum için linkini atamadım. Oralara bir bakıver.

Beğenenler: Dharkan

SoddorathSoddorath
Üye
Başvurunuz şekilden reddedildi.
discussioncontroller