Westworld
LostLost
Üye
image

Beğenenler: kurtkapan, Nesteress

AstusAstus
Üye
"Have you ever questioned your reality?" diye sormak lazım aslındasdf
Geass
Üye
Astus dedi:

"Have you ever questioned your reality?" diye sormak lazım aslındasdf

https://twitter.com/evanrachelwood/status/806597786896449536

Beğenenler: Astus

AstusAstus
Üye

--

altshiftx'ten review bekliyorum =p
YacatismaYacatisma
Üye
yılan dövmeli abla mermer gibi maşallah :3

evet sadece bu kaldı aklımda koca finalden.
AstusAstus
Üye

impression kısmı 7.50'de başlıyor

hikayenin hangi zamanda geçtiğini çok merak ediyordum. link güzel bi şekilde açıklamış timeline'ı. spoiler'a aldım nolur nolmaz diye. son bölüme kadar izlememişler açmasın.

Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Az önce bitirdim. Groundbreaking değildi ama güzeldi. Yine de bazı yerleri hiç hoşuma gitmedi:

Spoiler:
Bir kere Siyahi ablayı neden deaktive etmediler ki en baştan? Bas düğmeye geçsin, ya da en kötü yüzlerce güvenlik görevlisinin olduğu, sağda solda insanların bulunduğu bir odadasınız. Hatun sizi tehdit etmeye başladığı basın topuğu haber verin görevlilere. O hikâye arc'ı gereğinden dört kat daha fazla uzatılmıştı.

HBO'nun meme kotasını doldurma ihtiyacı. Check.

Günümüz AI teknoloji ilerlemesini düşündüğümüzde, neden bu sistemi yöneten, BU SAYEDE LOW LEVEL BUTCHER'LARIN kafalarına göre tabletlerle sistemi hacklemesini engelleyecek bir merkezi AI sistemi yok?

Dizinin en üst noktası kesinlikle Hamza Hamzaoğlu'nun cameo yaptığı sahneydi:

image
YacatismaYacatisma
Üye
siyahi ablanın bu kadar ilerlemesinin sebebi japon dayı. kendisi aslında butcher değilde programcı olmak istiyor, hatta kuşu falan canlandırmaya çalışıyordu bi aralar. tamamen *acaba şimdi ne olacak* merakı.
kurtkapankurtkapan
Üye
aynen öyle

amazement var orda

meme sahnelerinin hiç biri de sex sells diye değildi lan. seksi sahne yoktu hatta dizide adeta. sinemacı adamsın illa fark etmiş olman lazım orada hostları çıplak dolaştırmanın hiç kendi benlikleri olmadığı, sadece makine olduğu iyice göze sokulsun diye. rahatsız bile oldum ben yaw
NesteressNesteress
Üye

Beğenenler: Lost, owleyes, funky_boy

discussioncontroller